سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
طرحی جدید،شما پیشنمایش black ops 2 رو بنویسید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: طرحی جدید،شما پیشنمایش black ops 2 رو بنویسید

CODمورد علاقه
    Call of Duty 1
    میانگین پست در روز
    0.27
    نام اصلی
    علیرضا
    تشکر ها
    1,360
    از این کاربر 2,752 بار در 477 ارسال تشکر شده است.

طرحی جدید،شما پیشنمایش black ops 2 رو بنویسید

چند روز پیش یه پیشنمایش از سایت گیمفا کپی کردیم مدیر کل جوش اورد که این چه وعضشه سایت مخصوص کال اف دیوتی بیاد نقد کپی کنه بی عرضه ها خودتون یه نقد نمی تونید بنویسید
    این فکر به ذهنم خطور کرد که آی ایهالناس بیاید هر چی می دونید و نمی دونید(ساخته ی فکر خودتون هست که به نظرتون تو بازی عملی میشه)رو بیارید وسط یه پیش نمایش درست کنید آخر پیشنمایشی کف هر چی سایت ببره
    پس قربون دستتون بسم الله
    هر کی بیشترین تشکر رو بگیره یه مدال مشتی تو دستشه(امیدوارم برای مدال کار نکنید)پس الکی مفت تشکر نزنید

با تشکر هیچ کاره ی سایت
    هر چی از با مرامی بچه های این سایت بگم کم گفتم...

2. 3 کاربر مقابل از ali0reza1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

.:: Hamid Reza ::. (09-12-2012),Ghost (09-13-2012),yasin (06-24-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 1
    میانگین پست در روز
    0.27
    نام اصلی
    علیرضا
    تشکر ها
    1,360
    هم اکنون که شروع کردم به نوشتن این نیم پیشنمایش آهنگی بسیار خفن گوش فرا داده ام و در یک فازی هستم که نگو و بیشتر از همیشه جو گیر و آماده به کار

مطمئنن همه دموهای بازی رو دیدیم و از اون مطمئن تر اینکه شما شماره قبل سری black ops رو بازی کردید و با گیمپلی نرم و بسیار روان آن آشنا هستید
    از هلیکوپتر رانی های فوق العاده بگم یا از ماشین رانی و جنگ تن به تن
    داستانش هم که واسه خودش خداست
    ولی طبق دیده های جدید که در دمو های شماره 2 مشخص شده نویسنده یا خودش پوکونده یا قصد داره ما رو بپکونه زیرا هم شخصیت رزنو و هم شخصیت وودز که در شماره قبل با یه کمربنده نارنجک شیرجه زد هستند رزنو هم که کلاَ آخر بازی فهمیدیم فقط تو زندان باهامون بوده و بقیش روح بوده و ساخته ذهنمون بود.
    خب این تا اینجاش از اینجا به بعد داستان میره تو روابط پسر و بابا یعنی همون شخصیتی که قرار تو زمان گذشته بازی کنیم(میسون شخصیت شماره یک)و شخصیت جدید که پسر همون داداش میسونه بهش هم می گن(سکشن اسم خارجیش رو بلد نیستم شرمنده)
    البته باید اولش می گفتم که بازی در دو زمان اتفاق میفته
    داستان بازی ادامه شماره قبل هست و سر اختلافات سیاستی منابعی هست که زیاد پیش رو نمیگیریم
    خب در دموها یه چیز دیگه هم میشه دید اونم ایده و نو آوری جدید(لامثب آدم کفش میبره)
    دوتاش که خیلی معروف شده:
    1.اسب سواری:سیستم این اسب سواری کاملا شبیه سواری واقعیت تو دل بعضیا بسوزه(اگه گفتین این بعضیا کی هستن؟همونا که ادعای شبیه ساز واقعی می کنن)
    2.جت سواری:اوه اوه این دیگه خیلی توپه آخر تجربه جدید و از داخل دمو که خیلی جذاب و روان بود
    سازندگان نگفتن ولی من خودم با این هوش سرشارم با توجه به سابقه اینکه از اون خفنا هستم توی بلک اوپس 1 در ایکس باکس، فهمیدم که مولتی پلیر گیمپلی قبل رو پیش گرفته با امکانات جدید و قرار نیست انظار نحوه بازی کردن جدید رو داشته باشیم
    بخش زامبی هم که قربونش نرم خیلی ناز وخوشگل داره ولی حیف خیلی خبر ازش نمیدن یک عکس دادن که اون توی سایت هست میتونین برین ببینین
    هان راستی برادران گرامی(فک نکنم خواهر داشته باشیم) تو بازی اینجور که دیدم یک شخصیت زن وجود داره که احتمال میره در نقش اون هم بریم

اگه اطلاعات خیلی ضعیفی در اختیار گذاشتم شرمنده به بزرگی خودتون ببخشید امیدوارم دوستان دیگه بترکونن

4. 2 کاربر مقابل از ali0reza1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Ghost (09-13-2012),Roach (09-13-2012)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر ها
    111
    از این کاربر 435 بار در 163 ارسال تشکر شده است.
    والا از چی بگم
    (به قول یاس)
    خب ببینید من تو کار داستان وارد نمیشم من گرافیستم و گرافیکی میام جلو
    از بلک آپس جیزی بشتر انتظار میرفت
    خوب من دمویی ازش دیدم و اصلا با گرافیکش حال نکردم
    هر چی نور بیشتر باشه و رنگ و آب کمتر قاعدتا بازی طبیعی تر میشه و این یکی از مشکلات بازیه که خیلی رنگ و آب داره
    بازی دور از واقعیته میدونید چرا جون خیلی واقعیه البته در دنیای حاضر
    منظورم اینه که توی بازی یه تفنگی مثل ام فور با تمام دم و تشکیلاتش خیلی طبیغی هستش
    خب خیلی خوبه ولی کمی فکر کنید
    2025 کی ام فور داره
    البته شاید یکی داشته باشه دقیقا مثل کلاش اینکوف که از زمان جنگ تحمیلی سلاح پاسداران بوده خب اینم میتونه سلاح پر استفاده ای باقی بمونه اما پیشرفت علم رو در سال های اخیر در نظر بگیرید
    پس خیلی منطقی نیستش که یه اسلحه قدیمی در دنیایی فوق مدرن باشه
    اما از اینا که بگذیریم در کل اکتیویژن برای بازی کم گذاشته اصلا نخواسته کمی پیشرفت کنه
    بازی شبیه به ام دبلیو سه در دنیای فوق مدرن با ادامه دداستان بلک 1 هستش
    دوست ندارم به بلک آپس توهین کنم ولی درکل نمیتونه به اندازه ی سری دیگش موفق باشه
    البته شاید توقع ما ازش خیلی باشه
    و این توقع ما سرچشمه گرفته از تبلیغات اونا
    پس یا تبلیغاتشون رو درست کنن یا بازیشون رو
    بازی میتونه بازی قوی ای باشه اما تا وقتی که اکتیویژن یا چه میدونم اینفینیتی از سنت قدیمی بزنن بیرون و کمی نو آوری کنن
    البته در سری بلک کلا نو آوری زیادی بودش
    توی بلک 1 دنبال کردن استینگر ها یا تیر کمان های انفجاری و همه اینا رو در سری های قبلی کم داشتیم اما دیگه ککال آف ها به سر حد مرگ رسیدن از نظر نو آوری و شاید اگر همینجور ادامه بدن کسل کننده بشه
    اما در کل کالاف رو دوست داریم و میپسندیمش
    بدون اون حوصلمون سر میره توقعمون ریاد شده و داریم دنبال نو آوری میگردیم پس بهتره یه مدت کالاف فعالیت نداشته باشه تا گیمر ها دلشون تنگ همون چیزای قدیمی بشه
    اما برگردیم به نقد کالاف خوب موتور گرافیکی که همه میشناسن
    فیزیکش هم که همونه پس میمونه محیط که امیدواریم از پس توقعات ما بر بیاد

6. 2 کاربر مقابل از Roach عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ali0reza1 (09-12-2012),Ghost (09-13-2012)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 1
    میانگین پست در روز
    0.27
    نام اصلی
    علیرضا
    تشکر ها
    1,360
    ای بابا دیدی چی شد یادم رفت درباره موتور بازی حرف بزنم دمت گرم سوپ جان

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    1.14
    نام اصلی
    HamidReza
    تشکر ها
    8,261
    از این کاربر 6,873 بار در 2,261 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: hamidhika
    خوب نوبت رسید به ما. اگه اشتباه نکنم مدیر کل سایت با من بودن که گفتن ( ما یه منتقد درست و حسابی نداریم)

درباره ی کالاف دیوتی و نسخه های آن
    همونطور که میدونید سری کالا یکی از بهترین شوتر های تاریخ بازی سازی هستش و با دو بازی بسیار رقابت داره به اسم Medal of Honor & Battlefield .
    بعد از منتشر شدن نسخه ی دوم جنگاوری مدرن این بازی پر فروش ترین بازی سال 2009 شد و هر کسی که تو دنیا بود حداقل اسم این نسخه به گوشش خورده بود. توی این نسخه شرکت سازنده بازی هر چی که داشت رو ریخت وسط تا بازی رو بترکونه که واقعا هم اینطور شد و بازی خیلی زیبا شد. بعد نسخه ی هفتم بازی منتشر شد که یه جورایی ادامه داستان شماره پنج بازی را میگرفت. این بازی بسیار جالب بود و صحنه های بسیار جذاب و سینماتیک و کم یابی در بازی دیده میشد. برای مثال سوار شدن بر ماشینی و یا آهسته شدن صحنه ها و ... بعد نسخه ی هشتم این بازی که جنگاوری مدرن 3 نامیده شد وارد بازار شد. شرکت سازنده ی بازی که هنوز تو جو فروش نسخه ی 6 این بازی مونده بود سعی کرد که چند تا کپی از نسخه ی 6 بازی بزند تا کمی بازی به نسخه ی 6 شباهت داشته باشد و ما را یاد جنگاوری مدرن 2 بندازد ولی این کار اشتباهی بود و بازی را بیشتر کسل کننده کرده بود تا یک اکشن نفس گیر. این نسخه از نظر مولتی پلیر زیاد تغییر نکرده بود و همانند نسخه های قبلی زیاد جذاب نبود.در کل بازی باز های این نسخه صدایشان در آمده بود که "بابا یه نسخه ی باحال درست میکردی، تو که همه چیز رو از مدرن 2 کپی کردی" و حالا نسخه ی نهم این بازی به نا بکل آپس 2 در حال ساخت است و تریلر هایی از این بازی در دست ما قرار گرفته است.

نگاهی بر بلک آپس 2
    این بازی ادامه نسخه ی هفتم را در پیش میگیرد و هم در آینده اتفاق میفتد(سال 2025) و هم در سال های 80 و 90. شرکت سازنده ی بازی به نام تریرچ یک ریسک بزرگ کرده است و بازی را به آینده برده است، اینکار در هیچ سری کالافی وجود نداشته است و اولین باز توسط این شرکت ساخته شده است. به نظر میرسد که این نسخه مورد توجه دوستاران بازی های آینده هم قرار بگیرد. این نسخه از سری بازی کالاف باید پیشرفت خوبی کرده باشد و در کل دارای صحنه هایی جذاب باشد.این بازی به صورت مولتی پلتفرم است و بیشتر افراد میتوانند این بازی را تجربه کنند.
    گیم پلی بلک آپس 2
    گیم پلی بازی همانند نسخه های قبلی هنوز روون هست و راحت میتوان در بازی از اسلحه ها و دیگر چیز ها به خوبی استفاده کرد. المان هایی بسیار جذابی در بازی کنجونده شده اند که با گیمر احساس یه جنگ واقعی را میدهد.خوب است بدانیم که کلا سری بازی کالاف بیشتر به خاطر گیم پلی روونش و داستانش معروفه.
    گرافیک بلک اپس 2
    به نظر می آید که گرافیک پیشرفت خوبی نداشته است و همانند نسخه های قبلی از گرافیک پایینی بر خوردار است.ولی در کل گرافیک بازی پیشرفت خوبی داشته است و قابل قبول است. گیمر ها از سازنده ی بازی کالاف بیشتر میخواهند که گرافیک را بالا ببرد چون رقیب های کالاف از گرافیک بالای برخوردارند و این خود یک امتیاز برای آنهاست.
    مولتی پلیر بلک آپس 2
    همنطور که میدانید تریلر هایی از مولتی پلیر این بازی بر روی سایت ها قرار گرفته است که نسان میدهد بازی از نظر مولتی پلیر بسیار پیشرفت کرده است. از پیشرفت های مولتی پلیرش میتوان به: شیرجه زدن-دیدن افراد از پشت دیوار و دود-کنترل کردن ربات ها و هواپیماهای پرنده-استفاده از سپر-کنترل کردن هواپیماهای چهار ملخه-استفاده از آر پی جی ای قفل کننده-پرت کردن چاقو و طبر و... در کل مولتی بازی بسار پیشرفت کرده است.
    صدا گذاری و موزیک
    صدا گذاری و موزیک را میتوان یکی از بهترین موزیک های بازی های رایانه ای دانست. به نظر می آید که موزیک در این بازی زیبا شده است و یه جورایی آینده ای. در موزیک این بازی بیشتر راک استفاده شده است(البته از تو تریلر ها دیدم) و این خودش به بازی کن حس و حالی دیگر رو میدهد.
    حرف های سازندگان بازی
    شما اینباز با یک کالاف دیوتی معمولی مواجه نیستید و صحنه های ناب را میتوانید در بازی ببنید که در هیچ بازی اکشنی به چشم نمیخورد. گیمر میتواند بازی را با تمام وجود خود حس کند و در بازی محو شود و حقیقت این است که ما یک گیم پلی خارق العاده را به وجود آورده ایم. ما چیز های جدید برای ارائه داشتیم مثل خطوط داستانی قوی. این نسخه از بازی از صحنه های سینماتیک بسیار زیادی تشکیل شده است و همانند نسخه ی قبلی یه صحنه را در 50 جای بازی نمیبینید.

9. 2 کاربر مقابل از .:: Hamid Reza ::. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Ghost (09-13-2012),Roach (09-13-2012)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر ها
    111
    از این کاربر 435 بار در 163 ارسال تشکر شده است.
    چیزهایی که کالاف رو محبوب کرد:
    اگر قدیما رو یادتون بیارید توی هر گیم نتی یه بازی سخت شوتر اول شخص بودش به نام مدال افتخار که دوست عزیزمون مصی درموردش حرف زد
    بازی به دلیل سختی،موتور فیزیکی عالی خیلی سریع محبوب شد
    ea بعد از این که بازی بتلفیلد رو در نسخه های شبکه ای و سپس بد کمپانی رو ساخت خیلی سریع به دلیل گرافیک عالی و فیزیک و تخریبپذیری معروف شد البته خوب بتلفیلد چون به دست ea بودش قاعدتا باید فراگیر میشد
    اما چرا همیشه کالاف محبوبتر از بقیه بوده
    خب بازی داستان محشری داره بسیار روان تر از بقیه شوتر ها هستش و این به دلیل فریم های زیاد بازیه که درموردش یه تاپیک هست
    اما برسیم به بقیه چیز ها درمورد گرافیک بازی جرف زدیم بیاید در مورد فیزیک بلک آپس دو کمی فکر کنیم
    خوب بازی ها سری کال آ، معمولا فیزیک یکسانی داشتن
    من فیزیک کال آ، یک رو به بقیه ترجیح میدم که اینم بر میگرده به همون تخریب پذیری
    اما علاوه بر تخریب پذیری باید به مرگ و میر هم دقت کرد
    مثلا" توی کالاف بعضی جاهاش که یه ارتش میرفت به جنگ اگر همه میمردن بازم هی ارتش اضافه میشد خب بالاخره باید تعداد محدود بشه
    این درمورد دشمن هم صدق میکنه
    یه چیزی که نظرم رو توی بتلفیلد همیشه به خودش جلب میکرد این بود که تعداد همیشه کم بود و اگرم یه گروهی میومد کمک بعد از اینکه همشون کشته میشدن دیگه کسی نبود توی بازی
    دوم اینکه یار های اصلی بازی هیچوقت نمیمیرن
    مثلا" من یادمه یه سری پرایس به رگبار بسته شد و نمرد توی کال آف دو
    خب این یعنی چی بابا الان تانک هم بودش میترکید
    پس به نظر من سیستم دمیجینگ بازی باید عوض بشه
    توی کالاف یک دمیج بازی به صورت خطی بود و اصطلاحا باید جون میگرفتی که یه سری جعبه کمک اولیه از روی زمین برمیداشتی و جونت پر میشد اما از کالاف 2 به بعد دمیج به صورت خودکار بود و با خونی شدن صفحه هشدار میداد و ما باید پناه میگرفتیم
    توی یه بازی ای مثل گوست ریکون دمیج که از هشدار هم بگذره دیگه میفتی زمین و یکی میاد بهت یه آمپول میزنه
    در مورد بقیههم صدق میکنه اونا اگر تیر بخورن تو باید کمکشون کنی
    خوب ما باید یه همچین سیستم جدیدی توی بازی داشته باشیم
    امیدواریم که اکتیویژن از این به بعد از این کارا بکنه

11. 2 کاربر مقابل از Roach عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

.:: Hamid Reza ::. (09-13-2012),Ghost (09-13-2012)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    1.14
    نام اصلی
    HamidReza
    تشکر ها
    8,261
    از این کاربر 6,873 بار در 2,261 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: hamidhika
    چرا ترفداران بتلفیلد از کالاف خوششون نمیاد
    خوب اینبار با یک نقد دیگر بر همین عنوان بالا. بازی بتلفیلد از موقعی که وارد بازار شد نتوانست مورد توجه ترفداران بازی های شوتر شود. پس بعد از چند نسخه فقط کمی توانست محبوب شود و این فقط به خاطر گرافیک و مولتی پلیرش بود. حالا بعد از آمدن بتلفیلد 3 طرفداران زیادی برای این سری پیدا شد، طرفدارانی که قبلا کالاف را دوست داشتند ولی رفتند به طرف بتلفیلد. خودم بارها شده که از دوستام میپرسم که چرا از سری کالاف خوشتون نمیاد و اونا به جای اینکه یک دلیل درست و حسابی بیارند میگن که: گرافیکش خیلی بالاست ولی کالاف چی؟ من بهشون میگم برای محبوب شدن یه بازی فقط گرافیک نیست که باید از نظر سینگل ، گیم پلی ، موزیک ، زاویه ی دید و داستان خوب باشن. جالب اینجاست که بعضی موقع ها دلایلی میارند بنی اسرائیلی. برای مثال: چرا کاپیتان پرایس نمیمیره! بعد بعضی ها میگویند اصلا مولتیش بدرد نمیخوره؟. کاپیتان پرایس یه جورایی لوگو کالاف شده و مولتیش هم که بیشتری ها مثل ما اینترنت پر سرعت ندارند که بخوان مولتیش رو بازی کنن.در نتیجه ترفداران بتلفیلد اصلا نمیدونن که این بازی رو واسه چی دوست دارن و دلیلی برای دوست داشتن این بازی ندارن.

13. کاربر مقابل از .:: Hamid Reza ::. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ali0reza1 (09-13-2012)