سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
Remember , We Are CodFans (حتما مطالعه شود) - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

موضوع: Remember , We Are CodFans (حتما مطالعه شود)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0.29
    نام اصلی
    Soroush Hosseini
    تشکر ها
    1,310
    از این کاربر 3,466 بار در 623 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: _w4rlord_

Remember , We Are CodFans (حتما مطالعه شود)

به نام خدا

اخیرا نسخه جدید Call of Duty تحت عنوان Infinite Warfare معرفی شده است و اولین تریلر رسمی آن منتشر شده است , اما طرفداران همه شروع به انتقاد و کوبیدن این عنوان کرده اند که چرا سیستم حرکتی این بازی کلاسیک نیست ؟ و چرا CoD باز هم در آینده است ؟

تریلر این نسخه در سایت یوتیوب تعداد زیادی Dislike دریافت کرده است . تمام سایت های فروشنده بازی در بخش توضیحات اشاره کرده اند که سیستم حرکتی شباهت زیادی به Black Ops 3 دارد و به هیچ وجه مانند Advanced Warfare که کاراکتر دائما روی هوا بود و بازیکن کنترل زیادی نداشت , نیست . همچنین ما فقط یک ثانیه در تریلر پرش را در بازی دیدیم .

برای اینکه متوجه شوید چرا Infinity Ward این بازی را این گونه ساخت باید به عنوان قبلی این استودیو یعنی Ghosts نگاهی بیندازیم . Ghosts به عنوان بدترین و ضعیف ترین بازی در سری CoD از سوی طرفداران شناخته میشود . بنابر این چرا Infinity Ward دوباره اشتباه گذشته را تکرار کند و Ghosts 2 را بسازد ؟ این بازی برای Activision مانند یک کابوس خواهد بود !

بله درسته که ما الان یک بازی سبک آینده و تخیلی نمیخواهیم ولی زمان عرضه MW3 را به یاد بیاورید که همه خواستار نو آوری و تغییر در این سری بودیم , همه می گفتند که بازی تکراری شده و نیاز به تغییرات اساسی دارد . باید توجه داشت که CoD طرفداران بسیار زیادی دارد (بیشتر از 40 میلیون) و هرکس سلیقه متفاوتی در باره سیستم حرکتی و ... دارد .

Infinite Warfare اولین عنوان Infinity Ward در چرخه سه ساله CoD است (چون CoD به دست سه استودیو مختلف ساخته میشود و هر سال نوبت یکی از این استودیو ها است برای عرضه بازی) به این دلیل است که باز هم شاهد یک بازی در سبک آینده هستیم و به این دلیل است که چیز های جدیدی میبینیم , نو آوری در بازی میبینیم . در دو سال گذشته شاهد نو آوری های SledgeHammer و Treyarch بودیم و حال نوبت به Infinity Ward رسیده است که چیز جدیدی به بازی بیاورد .

طرفداران باید متوجه شوند که : وقتی Advanced Warfare معرفی شد , همه برای نو آوری های بازی هیجان زده بودیم . همه میخواستند آنرا تجربه کنند و وقتی بازی عرضه شد بازیکن ها تا چند ماه اول عاشق آن بودند و بازخورد های منفی پس از چند ماه شروع شد . در آن زمان که همه به سیستم حرکتی اعتراض کردند Infinity Ward یک سال و نیم روی Infinite Warfare کار کرده بود و پروسه ساخت بازی تقریبا 50% بود , بنابر این هیچ راهی برای تغییر بازی طبق خواسته طرفدار ها نداشتند . آنها این بازخورد منفی از به آینده رفتن بازی را 2 سال پیش نمیتوانستند پیش بینی کنند . دوسال پیش زمانی بود که همه از CoD نو آوری میخواستند .

Infinity Ward ساخت Infinite Warfare را پس از عرضه Ghosts در سال 2013 شروع کرد . روند ساخت CoD اینگونه است که بلافاصله پس از عرضه بازی به سراغ ساخت بازی بعد میروند . (چرخه سه ساله) وقتی آنها دو سال پیش تمام ایده هارا بررسی کردند و این ایده را انتخاب کردند و بخش های اساسی بازی را ساختند , الان که بازخورد طرفداران تغییر کرده , نمیتوانند بازی را تغییر دهند .

سخن آخر : من واقعا از بازخورد های منفی طرفداران متعجب شده ام , تمام چیزی که ما از بازی دیدیم یک تریلر رونمایی کوتاه بود . فقط همین . هنوز بخش چند نفره و بخش زامبی و حتی گیم پلی بازی معرفی نشده است ! چگونه میتوانیم فقط با یک تریلر Cinematic اظهار نظر کنیم ؟ اگر تریلر گیم پلی را ببینی و بعد بازی را تجربه کنی و همچنان از بازی خوشت نیاید , مشکلی نیست . ولی تنفر از بازی فقط با دیدن یک تریلر مسخره است . زمان معرفی Black Ops 2 را به یاد آورید که همه از به آینده رفتن آن نگران بودند و خیلی بازی را تخریب کردند ولی دیدیم که یکی از پر طرفدار ترین ها در این سری شد و هنوز هم بعد از گذشت چند سال خیلی ها در حال تجربه آن هستند .

همچنین Activision در حال ساخت Modern Warfare Remastered هم هست , اگر از بازی آینده خوشتان نمی آید به سراغ Modern Warfare Remastered بروید . این یعنی احترام به سلیقه ها . امسال اولین سالی است که دو CoD همزمان منتشر میشود و به طرفداران حق انتخاب می دهد که هرکس طبق سلیقه اش بازی کند .

عده ای هم میگویند : "من باید حداقل 80$ هزینه کنم برای بازی ؟!" خب شما 80$ پرداخت میکنید و در ازای آن یک نسخه کامل از Infinte Warfare و یک بخش تک نفره کامل و 10 مپ بخش چند نفره دریافت میکنید . خیلی هم بد نیست ! به این توجه کنید که Activision به راحتی میتوانست نسخه MW Remastered را جداگانه به قیمت 60$ بفروشد ولی آنها در این باندل تنها با پرداخت 20$ بیشتر به شما هر دو بازی را می دهند . و اگر شما نسخه Deluxe Edition را به قیمت 100$ بخرید در اصل باندلی که ارزش آن 130$ است را با 100$ گرفته اید .

اگر طرفدار واقعی Call of Duty هستید از این نسخه هم حمایت کنید و در نظر داشته باشید Battlefield هر چقدر هم موفق و عالی باشد باز هم به CoD نمیرسد زیرا این دو بازی در گیم پلی تفاوت های بسیار زیادی دارند و نمیتوانند با هم مقایسه شوند !

موفق و پیـــــروز باشیــد
    تیـم خبـــــــری CodFans
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ویرایش توسط Soroush : 05-06-2016 در ساعت 02:32 PM
    ..: FANS Hidd[E]n :..

خــــــــدا , سیـــــگار ..... شبـــــــا بیــــــــدار !

2. 27 کاربر مقابل از Soroush عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

..:/ESI\:.. (05-06-2016),..:\Master/:.. (05-09-2016),.:: Hamid Reza ::. (05-07-2016),Alone Roach (05-07-2016),Amir shooter (05-28-2016),amir866 (05-06-2016),Azrael (05-06-2016),◘AM↕N▬K!┘L3R◘ (05-07-2016),Captain-Price (05-06-2016),DeadEffect (08-22-2016),e P i c (05-06-2016),Ghost (05-06-2016),HAMiD67S (06-17-2016),Hassanone (06-19-2016),Kaveh90 (05-12-2016),Matin! (07-03-2016),mehdiyk (05-06-2016),MHD (05-06-2016),One Man (05-06-2016),Panther (05-06-2016),sadamgaldi (05-08-2016),SɱΘκε (05-06-2016),SPITEFUL (05-06-2016),پرایس (05-06-2016),yasin (05-06-2016),[Amin] (05-06-2016),آقای زرشــــــــــک (05-06-2016)

3. کاربر مقابل با این پست Soroush مخالف است:

farzad10 (05-07-2016)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 11
    میانگین پست در روز
    0.00
    نام اصلی
    برديا
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 4 بار در 1 ارسال تشکر شده است.
    من كاري به قيمت و تريلر و رقيبش و گيم پلي ندارم،قطعا هم بتلفيلدو ميخرم هم كالافو،چون ٢ تا دنياي مختلف دارن و قطعا تميشه گفت اين كالاف بده،بالاخره سبك خودشو داره و نميشه چشم بسته گفت بده،در ضمن اينم يادتون بمونه كه گفته شده اين كالاف قراره يه زامبي متفاوت داشته باشه كه به نظر من خيلي وسوسه كنندس و يكي از دلايل خريدنشه،بعدم مگه چن نفرمون از بخش داستاني بلك اپس ٣ خوشمنون اومد؟؟؟خيلي كم،ولي اكثرمون كلي وقت براي مولتي و زامبيش گذاشتيم و در اخر اين كالافم تونست دلمونو بدست بياره،گذشته از تمام اين حرفا هم اينو يادمون باشه كه ما گيمريم و وظيفه ي خودمون ميدونم بازي كنيم چون دنيامون بازيه،به نظر من كه باايد اين نسخه از كالاف هم امتحان بشه و سعي كنيم ازش لذت ببريم،چون تا يك سال قرار نيس كالاف جديدي داشته باشيم و بايد سعي كنيم از اين شاهكار نهايت لذتو ببريم،واسه اينم گفتم شاهكار كه ما هنوز تجربش نكرديم و ممكنه خيييلي فراتر از تصورمون باشه كه اميدوارم همينجوري شه.

حرف اخر اينكه:بياين از عشقمون طرفداري كنيم و تو اين جاي حساس رهاش نكنيم.

5. 4 کاربر مقابل از Bardia_b4 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

..:/ESI\:.. (05-11-2016),DeadEffect (08-22-2016),Ghost (05-10-2016),pleomax42 (03-18-2017)

6. 2 کاربر مقابل با این پست Bardia_b4 مخالف هستند:

DrHeidarzadeH (05-10-2016),e P i c (05-11-2016)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0.06
    نام اصلی
    mohammad
    تشکر ها
    181
    از این کاربر 307 بار در 90 ارسال تشکر شده است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bardia_b4 نمایش پست ها
    حرف اخر اينكه:بياين از عشقمون طرفداري كنيم و تو اين جاي حساس رهاش نكنيم.
    این همه حمایت کردیم اکتی شستشو سمت ما کرد میدونی کود شده مثل چی ؟ مثل صنعت خودرو سازی ما که هر اشغالی میسازن مردم خ*ر باز میخرن اشغالاشونو امسال خوبه اکتی میفهمه دنیا دسته کیه و هر کاری که میخواد نمیتونه کنه

8. 2 کاربر مقابل از e P i c عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

DrHeidarzadeH (05-11-2016),mehdiyk (05-11-2016)

9. کاربر مقابل با این پست e P i c مخالف است:

DeadEffect (08-22-2016)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 11
    میانگین پست در روز
    1.51
    نام اصلی
    امیر
    تشکر ها
    4,581
    از این کاربر 14,661 بار در 2,985 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: Ghostsmw
    نقل قول نوشته اصلی توسط e P i c نمایش پست ها
    این همه حمایت کردیم اکتی شستشو سمت ما کرد میدونی کود شده مثل چی ؟ مثل صنعت خودرو سازی ما که هر اشغالی میسازن مردم خ*ر باز میخرن اشغالاشونو امسال خوبه اکتی میفهمه دنیا دسته کیه و هر کاری که میخواد نمیتونه کنه
    یه ip که داره توسط 3 تا استودیو ساخته میشه رو نمیشه توقع تحول یکساله ازش داشت

با نوب ها مهربان باشیم

11. کاربر مقابل از Ghost عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

DeadEffect (08-22-2016)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 10
    میانگین پست در روز
    0.01
    نام اصلی
    Hossein
    تشکر ها
    6
    از این کاربر 19 بار در 7 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: HP1378
    چرا دروغ..... از وقتی ادونس اومد بوسیدمش گذاشتم کنار.... فقط مولتی و بخش هایی مثل اگزو ساوایور و اگزو زامبی یا مال بلک اپس ۳ فقط مولتی اونم به نظر من واقعا تاسف خوردن داره یادم میومد بچه بودم روی در و دیوار میدوییدم ولی این دیگه خیلی نوبر بود...... حالا ما دلمون خوش بود گوستز دو بیاد دوباره یه حالی بکنیم.....شد این..... من که ترجیح میدم بشینم مادر کال اف ها یعنی دو رو بازی کنم..... خیلی هم حال میده..... الکی پول بدی بخری یریزی..... همون کوانتوم بریک بهتره......
    توی تمام عمرم آدما با من درگیر بودن...,تازه به این نتیجه رسیدم که هیچ فایده ای نداره که هر وقت یک مشت عوضی برات شرایط سختی ایجاد میکنن, عصبی بشی, در نهایت دنیا به سمت آشکار شدن بی گناهی های تو میره.

13. 2 کاربر مقابل از HESH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Azrael (05-12-2016),Ghost (05-12-2016)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0.20
    نام اصلی
    Mojtaba
    تشکر ها
    1,491
    از این کاربر 1,747 بار در 387 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: http://steamcommunity.com/id/DrHeidarzadehMh
    آپدیت

تریلر CoD:

تریلر Battlefield 1

15. 6 کاربر مقابل از DrHeidarzadeH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

..:/ESI\:.. (05-13-2016),◘AM↕N▬K!┘L3R◘ (05-14-2016),e P i c (05-12-2016),Mamdas (05-13-2016),mehdiyk (05-12-2016),sadamgaldi (05-16-2016)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0.00
    نام اصلی
    Saeed Rashidi
    تشکر ها
    1
    از این کاربر 4 بار در 1 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Gamertag: Q.MasTer XFIRE ID: sifizsoft Steam ID: http://steamcommunity.com/id/generalsaeed
    حاجی ایول

خیلی خوب بود
    من به عنوان یکی از گیمر ها و طرفدار های کال اف دیوتی با نظر تو موافق ام
    من خودم عاشق سری مدرن وارفر ام درسته که سری عالی بود ولی همه می دونند که کال اف دیوتی از گذشته شروع کرد و به جلو رفته

انتظار دارید ک به عقب برگرده
    خیلیا می گفتند بلک اپس 3 مزخرف بود ولی من میگم عالیه
    کال اف دیوتی سلیقه ایه هرکی یه مدل خوشش میاد
    یکی از سبک قدیمی و جنگ جهانی خوشش میاد یکی از حال حاظر و سری مدرن وارفر
    یه گروه هم خب از سری های اینده ای خوششون میاد
    تجهیزات پیشرفته

واقعا زشته که بخاطر یه تریلر همه بخواند نظر بگند هیچ موقع به تریلر ها اعتماد نکنید یا بازی را خیلی بزرگ می کنند یا واقعا خیلی چیز هارا می پوشنند
    مگه تریلر دیویژن تو e3 نبود

خیلی خیلی سطح پایین بود ولی کیفیت بازی به صورت معمولی از تریلر اش بهتره

حالا همه میاند می گند 80 دلار بازی ؟؟؟؟

خدایش قبول دارم ک زیاده ولی خب داره دو تا بازی 80$ میده
    این روزه هر بازی ک منتشر شه چه سبک اش معمولی باشه چ اول شخص چ هرچیزی اخر 50 دلار توش اب می خوره

همه جوز بازی اینجوره
    هر بازی الان بیاد 50 60 دلار هست

ریمستر هم اگه قرار می شد جدا بیاد 30 دلار حداقل بود
    حالا شما بیا 30 دلار + 50 دلار میشه 80
    داری بازی و مفت می خری

ولی برام سواله هنوز اخه چرا ؟؟
    هی میگید اکتیویژن پول پرست

خب همه اینا هزینه داره یه بتل فرانت که فقط بازی مولتی پلیریه ( البته داستان هم داره ) 100 دلار فقط میشه با سیزن پس
    حالا من کاری ندارم

منتظر باشید کرک که کردند برید بازی کنید و بعد نظر بدید
    با دیسلایک کردن چیزی عوض نمیشه

ولی سازندگان اینا رو می بینند و بعد دیگه می دونند چطوری بازی بدند
    اون موقع است که می فهمید چ اشتباهاتی شده
    The more things change, the more they stay the same. Boundaries shift, new players step in, but power always finds a place to rest its head.

history written by victors

i dont forget you Soap

17. 4 کاربر مقابل از sifizsoft عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

..:/ESI\:.. (05-19-2016),Ghost (05-18-2016),Kaveh90 (05-19-2016),sadamgaldi (05-19-2016)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر ها
    7
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال تشکر شده است.
    عزیز فن یعنی عاشق تو این دور و رمونه
    عاشق چشاشو رو بدی عشقش می بنده ولی ما هر چی میبندیم بد تر می کنه خو
    نو اوری تا اینکه بفرستی فضا طرفو فرق داره نکنه کال اف میخواد بشه halo ؟؟؟
    من تا بحال طرف بتل نرفتم زیاد یکی دو بار بد کمپانی زدم برگشتم سر کال ولی ایندفعه دیگه از این خبرا نیست میرم دنبال بتل
    البته امثال منه پیرت نباید اعتراض کنیم چون خوب ما پایرتیم و اخرش به این بستگی داره که هکرا چکار کنن
    ایران مجازی تو را می خواند سیاست را تجربه کنید دوست دشمن می شود و دشمن دوست
    [IMG]تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. [/IMG]

در صورت ثبت نام بالینک زیر به GMWOLF در بازی پیام بدین تا 1 گلد دریافت کنید و از راهنمایی برخوردار بشید

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.01
    نام اصلی
    Hamidreza
    تشکر ها
    14
    از این کاربر 4 بار در 2 ارسال تشکر شده است.
    سلام دوستان .
    نقد بسیار خوبی بود ولی بازم به هر حال هر بازی رو تا بازی نکنید نمیتونید در رابطه باهاش نظر بدید . از نظر من اینفینیتی وارفار نسخه ای متفاوت از جنگ های آینده بود ولی اگر اینفینیتی وارد و یا هر استودیوی سازنده دیگه کالاف (کلن اکتیویژن) بخواد اینجوری پیش بره طرفداراش نسبت به Battlefield )EA) خیلی کم میشن چرا که الآن هر بازی بتونه مولتی بهتری رو ارانِه بده طرفدارای بیشتری رو جذب میکنه و کالاف همیشه یه پله از بتلفیلد بالا تر بوده ولی این اواخر Battlefield چهار و مخصوصا بتلفیلد یک بازخورد های مثبتی نسبت به کالاف داشتن ولی بازهم امیدمون به ریمستر هست و مخصوصا تفنگ ها پرگرافیک و جدیدش .
    دوستان Ghost افتضاح نبود اتفاقا کسانی که تجربه خود بازی وزامبی و مخصوصا مولتی پلیرش رو داشتن نظرات خوب و مثبتی رو دادن . اگر شما از بخش داستانی گوست خوشتون نیومد بهتر یکم مولتیش رو بازی کنید چون تنها تجربه داشتن سه پنجم تفنگ های کل بازی رو تو بخش داستانی رو داشتید و بقیه همه تو مولتی هستند و این کالاف دارای دو مد co-op هست و تازه بخش squad رو ندید .
    با تشکر .

20. کاربر مقابل از hamidreza81 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

T@H@76 (03-17-2017)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12