سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
آموزش انلاین cod mw3 به روش پلاس مستر جدید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: آموزش انلاین cod mw3 به روش پلاس مستر جدید

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.06
    نام اصلی
    مهدی
    تشکر ها
    24
    از این کاربر 151 بار در 64 ارسال تشکر شده است.

Smile آموزش انلاین cod mw3 به روش پلاس مستر جدید

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام دوستان عزیز بالاخره پس از مدتها دوری برگشتم با دستی پر.
    بالاخره پلاس مستر به طور کامل راه اندازی و با تیم بسیار قدرتمندی شروع به کار کرد.
    فاز اول

در سال ۱۳۹۱ اجرا شد.که به مرور توسعه پیدا کرد و سیستم امنیتی و آنتی چیت آن بهبود پیدا کرد.
    در سال ۹۴ اوج پیشرفت این سیستم بدست آمد و سیستم امنیتی گرفتن عکس از صفحه بازی کاربر در کنار آنتی چیت اضافه شد که تعداد زیادی از بازیکنان خاطی را به دام انداخت.
    در تابستان سال ۹۴،برای اولین بار در ایران،یک مسابقات آزمایشی گسترده ۲۴ تیمی بصورت آنلاین در سیستم پلاس مستر در بازی Call Of duty Modern Warfare 3 برگذار شد که با موفقیت به پایان رسید و به یک سند افتخاری برای کل خانواده پلاس مستر تبدیل شد.
    فاز دوم

در آذرماه سال ۹۴،تصمیم بر این شد که سیستم و پشتیبانی بازیکنان ایرانی از بازیکنان خارجی جدا شود و سایت PlusMaster.Ir مسئولیت میزبانی بازیکنان فقط ایرانی را به عهده بگیرد.
    در نتیجه از ابتدای سال ۲۰۱۶ پروژه PlusMaster به دو قسمت PlusMaster.Net و PlusMaster.Ir تقسیم شد.
    پروژه PlusMaster.Net هم اکنون فقط پروژه BO II را بصورت محدود برای بازیکنان خارجی پشتیبانی می کند.
    پروژه PlusMaster.Ir پروژه Cod:Mw3 را پشتیبانی کرده و در آینده نزدیک Cod:Mw2،Cod: BO II را بصورت قدرتمند و رسمی برای بازیکنان ایرانی پشتیبانی خواهد کرد.
    هرچند که پیشرفت پلاس به این موارد بسنده نخواهد شد و امید داریم در آینده بتوانیم پروژه های بزرگتری را هم اجرایی کنیم.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

آموزش

ابتدا در این سایت ثبت نام کنید

1. لطفآ ابتدا بازی رو یا از فروشگاه ها تهیه نمایید یا از اینترنت دانلود کنید. (حجم بازی نباید کمتر از 14 گیگ باشه...در غیر این صورت بازی ناقص به حساب میاد)
    2. فایل اپدیتر جدید رو از لینک زیر دریافت کرده و به پوشه بازی منتقل کنید:

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. را دانلود کنید و در پوشه بازی خود قرار دادید ، دیگر نیازی به اجرای آپدیتر نیست ، تنها کافیست با فایل
    PlusMW3.exe بازی خود را اجرا کنید. در غیر اینصورت مشکل شما باید بررسی شود
    نکته: اگر وقتی در اجرا بازی ارور مانند PlusMW3.dll یا هر ارور که مربوط به dll باشد لطفا قبل از اپدیت (تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ) را خاموش کنید
    نکته: اگر با ارور Compass ownerdraw had width or height of 0 روبه رو شدید
    فایل های config.cfg و config_mp.cfg کلیک راست کنید به بخش properties رفته و تیک read - only رو بزنید.یا زبان ساده تر پوشه Player 2 رو پاک کنید

3. سپس یوزر و پسوردی که در پلاس مستر ساختید برای ورود به بازی استفاده کنید:

4. سپس به بخش Settings رفته و محل نصب بازی را معرفی کنید و آن تیک را پر کنید:

5. سپس به قسمت Games رفته و روی PlusMW3 کلیک کرده و Play را بزنید تا بازی به صورت خودکار شروع به اپدیت کند:

6. برای اضافه کردن DLC ،طبق خود پوشه dlc که دانلود کرده اید ،مپ ها در آدرس zone/dlc و محتوایات main،در پوشه main بازی کپی کنید.

اینها فایل ها و فولدر های اصلی بازی هستند... غیر از این ها بقیه فایل های اضافی هستند و میتونید حذفشون کنید.

* درصورت بروز هرگونه مشکل در بخش تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. اعلام فرمایید *

دوستان عزیز بنده هم به زودی در تیم پشتیبانی و تبلیغات این گروه شروع به کار میکنم.
    موفق و سربلند باشید.

2. 8 کاربر مقابل از mahdidaraei عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

◘AM↕N▬K!┘L3R◘ (02-17-2016),behnam97 (06-08-2016),Ghost (02-17-2016),hadijalalish (06-03-2017),H૦ς૯ɿՈ²⁵ (02-17-2016),KarimMojtahed (08-01-2016),milad0098 (02-18-2016),yasin (02-17-2016)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0.08
    نام اصلی
    حسین
    تشکر ها
    181
    از این کاربر 174 بار در 101 ارسال تشکر شده است.
    دوســتـــ عــزیــز مــن وقــتـــی لــیـــســت سرور هـــا رو مــی بــینــم بــدون هــیــچ اروری مــیــپــره بــیـــرون
    تـــشــــکر

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.06
    نام اصلی
    مهدی
    تشکر ها
    24
    از این کاربر 151 بار در 64 ارسال تشکر شده است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط H૦ς૯ɿՈ²⁵ نمایش پست ها
    دوســتـــ عــزیــز مــن وقــتـــی لــیـــســت سرور هـــا رو مــی بــینــم بــدون هــیــچ اروری مــیــپــره بــیـــرون
    تـــشــــکر
    دوست عزیز شما این تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. بخون اگر مشکلت حل که خداروشکر اگه نشد تو پشتیبانی عمومی مطرح کن حل میشه انشاا...

5. کاربر مقابل از mahdidaraei عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

H૦ς૯ɿՈ²⁵ (02-18-2016)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.00
    نام اصلی
    زانا
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.
    سلام به سایت خوب شما
    من یک مشکل دارم از بازی mw3 میرم روی بازی لیست سرورو میزنم وسرورها را میاره و یک سرورو میزنم باز میشه میره توی بازی اونجا یک خط است پر میشود اونهم پر میشود ولی اگه میری توی بازی خیلی لگ داره

لطفا یکی جوابمو بده
    ویرایش توسط ELCAPO : 07-31-2016 در ساعت 07:10 AM

CODمورد علاقه
    Call of Duty 11
    میانگین پست در روز
    1.57
    نام اصلی
    امیر
    تشکر ها
    4,581
    از این کاربر 14,654 بار در 2,985 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: Ghostsmw
    نقل قول نوشته اصلی توسط ELCAPO نمایش پست ها
    سلام به سایت خوب شما
    من یک مشکل دارم از بازی mw3 میرم روی بازی لیست سرورو میزنم وسرورها را میاره و یک سرورو میزنم باز میشه میره توی بازی اونجا یک خط است پر میشود اونهم پر میشود ولی اگه میری توی بازی خیلی لگ داره

لطفا یکی جوابمو بده
    سلام.خوش اومدید
    میشه بپرسم چه نوع لگی؟ اینترنتی یا سیستم (فریم ریت)؟

اینترنتی یعنی بازی درجا میزنه یا تیر هاتون دیر میخوره به دشمن
    سیستمی هم یعنی کنده بازی و تیکه تیکه هستش

با نوب ها مهربان باشیم

8. 4 کاربر مقابل از Ghost عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

..:/ESI\:.. (08-01-2016),◘AM↕N▬K!┘L3R◘ (08-01-2016),H૦ς૯ɿՈ²⁵ (08-01-2016),KarimMojtahed (08-01-2016)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.00
    نام اصلی
    ُSaeed
    تشکر ها
    0
    آقا منو بی دلیل بن کردن حالا هم آنبن نمیکنن به نظرتون چطوری میشه بنشو بایپس کرد؟

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.00
    نام اصلی
    hiwaalex
    تشکر ها
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdidaraei نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام دوستان عزیز بالاخره پس از مدتها دوری برگشتم با دستی پر.
    بالاخره پلاس مستر به طور کامل راه اندازی و با تیم بسیار قدرتمندی شروع به کار کرد.
    فاز اول

در سال ۱۳۹۱ اجرا شد.که به مرور توسعه پیدا کرد و سیستم امنیتی و آنتی چیت آن بهبود پیدا کرد.
    در سال ۹۴ اوج پیشرفت این سیستم بدست آمد و سیستم امنیتی گرفتن عکس از صفحه بازی کاربر در کنار آنتی چیت اضافه شد که تعداد زیادی از بازیکنان خاطی را به دام انداخت.
    در تابستان سال ۹۴،برای اولین بار در ایران،یک مسابقات آزمایشی گسترده ۲۴ تیمی بصورت آنلاین در سیستم پلاس مستر در بازی Call Of duty Modern Warfare 3 برگذار شد که با موفقیت به پایان رسید و به یک سند افتخاری برای کل خانواده پلاس مستر تبدیل شد.
    فاز دوم

در آذرماه سال ۹۴،تصمیم بر این شد که سیستم و پشتیبانی بازیکنان ایرانی از بازیکنان خارجی جدا شود و سایت PlusMaster.Ir مسئولیت میزبانی بازیکنان فقط ایرانی را به عهده بگیرد.
    در نتیجه از ابتدای سال ۲۰۱۶ پروژه PlusMaster به دو قسمت PlusMaster.Net و PlusMaster.Ir تقسیم شد.
    پروژه PlusMaster.Net هم اکنون فقط پروژه BO II را بصورت محدود برای بازیکنان خارجی پشتیبانی می کند.
    پروژه PlusMaster.Ir پروژه Cod:Mw3 را پشتیبانی کرده و در آینده نزدیک Cod:Mw2،Cod: BO II را بصورت قدرتمند و رسمی برای بازیکنان ایرانی پشتیبانی خواهد کرد.
    هرچند که پیشرفت پلاس به این موارد بسنده نخواهد شد و امید داریم در آینده بتوانیم پروژه های بزرگتری را هم اجرایی کنیم.

آموزش

ابتدا در این سایت ثبت نام کنید

1. لطفآ ابتدا بازی رو یا از فروشگاه ها تهیه نمایید یا از اینترنت دانلود کنید. (حجم بازی نباید کمتر از 14 گیگ باشه...در غیر این صورت بازی ناقص به حساب میاد)
    2. فایل اپدیتر جدید رو از لینک زیر دریافت کرده و به پوشه بازی منتقل کنید:

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. را دانلود کنید و در پوشه بازی خود قرار دادید ، دیگر نیازی به اجرای آپدیتر نیست ، تنها کافیست با فایل
    PlusMW3.exe بازی خود را اجرا کنید. در غیر اینصورت مشکل شما باید بررسی شود
    نکته: اگر وقتی در اجرا بازی ارور مانند PlusMW3.dll یا هر ارور که مربوط به dll باشد لطفا قبل از اپدیت (تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ) را خاموش کنید
    نکته: اگر با ارور Compass ownerdraw had width or height of 0 روبه رو شدید
    فایل های config.cfg و config_mp.cfg کلیک راست کنید به بخش properties رفته و تیک read - only رو بزنید.یا زبان ساده تر پوشه Player 2 رو پاک کنید

3. سپس یوزر و پسوردی که در پلاس مستر ساختید برای ورود به بازی استفاده کنید:

4. سپس به بخش Settings رفته و محل نصب بازی را معرفی کنید و آن تیک را پر کنید:

5. سپس به قسمت Games رفته و روی PlusMW3 کلیک کرده و Play را بزنید تا بازی به صورت خودکار شروع به اپدیت کند:

6. برای اضافه کردن DLC ،طبق خود پوشه dlc که دانلود کرده اید ،مپ ها در آدرس zone/dlc و محتوایات main،در پوشه main بازی کپی کنید.

اینها فایل ها و فولدر های اصلی بازی هستند... غیر از این ها بقیه فایل های اضافی هستند و میتونید حذفشون کنید.

* درصورت بروز هرگونه مشکل در بخش تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. اعلام فرمایید *

دوستان عزیز بنده هم به زودی در تیم پشتیبانی و تبلیغات این گروه شروع به کار میکنم.
    موفق و سربلند باشید.

داداش من اپدیتور رو دان کردم
    یوزر و پسوورد رو که میزنم بعد ستارت میکنم همینجوری میمونه
    ویژوال بیسیک و c++ رو هم کامل نصب کردم
    بازم هیچی
    وقتی هم ایکون اصلی بازی رو ران میکنم یه اروری میده
    exceeded limitid of 128 leaderboarddef assets

خواهشا کمکم کنید

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر ها
    558
    از این کاربر 1,912 بار در 521 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: fans-mamad
    نقل قول نوشته اصلی توسط hiwaalex نمایش پست ها
    داداش من اپدیتور رو دان کردم
    یوزر و پسوورد رو که میزنم بعد ستارت میکنم همینجوری میمونه
    ویژوال بیسیک و c++ رو هم کامل نصب کردم
    بازم هیچی
    وقتی هم ایکون اصلی بازی رو ران میکنم یه اروری میده
    exceeded limitid of 128 leaderboarddef assets

خواهشا کمکم کنید
    پلاس مستر انجمن پشتیبانی داره .مشکلتون رو اونجا پیگیری کنید بهتره