سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
بیان رازها و کشفیات شما در زامبی 1 - صفحه 3
صفحه 3 از 11 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 101

موضوع: بیان رازها و کشفیات شما در زامبی 1

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.02
    نام اصلی
    ali
    تشکر ها
    29
    از این کاربر 106 بار در 35 ارسال تشکر شده است.

Wink بیان رازها و کشفیات شما در زامبی 1

سلام دوستان
    این تاپیک برا این هستش که با هم یه سری بحثها و عکسارو در میان بزاریم که بفهمیم اصلا جریان زامبی چیه!
    چرا اصلا هر چقدر بازی میکنیم تمام نمیشه؟؟؟ این اتاق هایی که بعد از تلپورت میریم توشون و بعضی وقتا یه فیلم پیدا میکنیم جریانشون چیه؟؟؟
    اصلا چند مرحلس؟؟اخریم داره؟؟هدف در کل چیه؟؟؟
    این کلا یه طرف داستان, طرف دوم اینه که بعضی وقتا بازی هنگ میکنه و باگاش میان رو کارو یه سری اطفاقات خنده دار میوفته که من و شما از اونا فیلم میگیریم و در کل جالبن!!
    بیایم تو این تاپیک قرارشون بدیم,(تاپیکای قبلی رو دیدم اصلا بنظرم جالب نبودن)بیایم این تاپیک رو کلی کنیم///مثلا از عکس گرفته و فیلم تا رازهای زامــــــــــــــبی 1 البته فقط بلک اپس 1
    (هر کی هر رمز و رازی رو بلده بزاره!)
    ---------------------
    من خودم یه سری عکس میزارم که بنظرم باحالن و مربوط میشه به برنامه نویسی بازی...
    اولیش اینه

دومیشم..
    به بلندی برت به کلفتی اینترویشن به تیزی والتر به سرعت ام 21 به زیبایی اسکار اچ به لاشی گری آر پی دی به دقت ای یو جی به نامردی یو ام پی به خشاب ام فور به قدرت اسپاس به زیبایی رضا خان به دوام موت به بزرگیه دریل به سختی کواری به مقاومت سپر به تمامی دمیج های دنیا دوستون دارم: علی امیدزاده

2. 11 کاربر مقابل از ali omidzadeh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

*BAHALI* (01-20-2014),aliparkuor (02-02-2014),ALIREZA0000 (01-19-2014),amirreza91 (03-21-2017),ARYANsniper (11-04-2014),Count ShahiN (11-06-2014),DR.HUNTER (01-19-2014),KarimMojtahed (01-19-2014),Kaveh90 (02-02-2014),Nortrom (02-02-2014),sadamgaldi (03-11-2014)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0.01
    نام اصلی
    سامان
    تشکر ها
    6
    از این کاربر 6 بار در 4 ارسال تشکر شده است.
    سلام دوستان,آقا اینکه همه میگن تو زامبی بلک اوپس 1 تا راند 50-60 رفتیم چیه داستانش؟ من هر کاری میکنم تا 13 بیشتر نمیتونم برم
    از رمز و رازهای بازی هیچی نمیدونم.ممنون میشم اگه سریع جوابمو بدین
    ویرایش توسط samily : 11-03-2014 در ساعت 08:24 PM

4. کاربر مقابل از samily عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

yasin (11-06-2014)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.08
    نام اصلی
    yasin
    تشکر ها
    695
    از این کاربر 235 بار در 91 ارسال تشکر شده است.
    سلام دوست عزیز برای موندن تا لول بالا باید اولن جاهاییه که مناسبه وایسادن تو مپی که میخوای بازی کنید رو بدونید که بیشتر برای این کار همه جایی رو انتخاب میکنن که پشت سر بسته باشه زامبی نیاد ولی دری هم برای فرار داشته باشی البته این روش تا لول 30 بیشتر جاب نمیده چون از 30 به بعد اسلحه ها هیشکدوم جواب گو نیس و با وایسادن نمیشه زدشون باید فرار کنی وبکشی و دوم اینکه اسلحه خوب داشته باشی
    همیشه ری گان رو داشته باش یا 100 تیر ها یا اونیکی تفنگ مخصوص مپ رو سوم اینکه نوشابه هارو اولین نوشابه قرمز رو بخور بعدش سبز بعدش دیگه هر کدوم دلت خواس این دوتا رو همیشه باید داشته باشی بعد از لول 20 اسلحه هاتو اپ گرید کن این یه توضیح کوچیک بود اگه بازم کمک خواستی اسم اون مپی که میخوای بازی کنی رو بگو من بهت بگم چجوری بازی کنی که تا لول بالا بری

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh90 نمایش پست ها
    سلام میشه تو مپ shangri-la بگی چه شکلی تفنگ خودمو اپگرید کنم؟
    سلام دوست عزیز برای اپگرید کردن تو مپ شانگریلا بستگی داره چند نفره بازی میکنی اگه چهار نفره بازی میکنی باید بگردی یه سری کلید یا مربع های کوچیک روی زمین هست که یکش کنار پله یکیش اونجا وسط که برق رو وسط میکنی یکی هم
    روبه رو پله ها که میمون ها نستن که دتگاه اپ گریدهم همون جاست اون یکی هم تویه ی یکی از تونل هاس یک تونل که مال قسمت ابشاره نه اونیکی تو اونه هر نفر رویه یکی از این سکو ها یا کلید ها وایمیسته بعدش اون مجسمه میمونه باید تمام قسمت هایه متحرک بدنش ثابت بشه بعدش پله ها ازاد میشه البته بگم همه 4 نفر همراه بعدش تا پله ها بسته نشده سریع برو بالا اپ گرید کن بعدش اگه یک نفره یا دو نفر یا سه نفره بازی میکنی یکی از کلید هارو خود بازی پایین نگه میداره برو ببین کدوم کلید ها ازاده و روشون وایسین قبل اپ گرید هم باید برق رو وصل کنی امیدوارم درست توضیخ داده باشم اگه بازم کمکی در مورد زامبی خواستین در خدمتم
    ویرایش توسط yasin : 11-06-2014 در ساعت 08:09 AM
    BEST GAME EVER

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.06
    نام اصلی
    کاوه
    تشکر ها
    129
    از این کاربر 256 بار در 68 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: http://steamcommunity.com/id/Captain_Kaveh
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasin نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز برای موندن تا لول بالا باید اولن جاهاییه که مناسبه وایسادن تو مپی که میخوای بازی کنید رو بدونید که بیشتر برای این کار همه جایی رو انتخاب میکنن که پشت سر بسته باشه زامبی نیاد ولی دری هم برای فرار داشته باشی البته این روش تا لول 30 بیشتر جاب نمیده چون از 30 به بعد اسلحه ها هیشکدوم جواب گو نیس و با وایسادن نمیشه زدشون باید فرار کنی وبکشی و دوم اینکه اسلحه خوب داشته باشی
    همیشه ری گان رو داشته باش یا 100 تیر ها یا اونیکی تفنگ مخصوص مپ رو سوم اینکه نوشابه هارو اولین نوشابه قرمز رو بخور بعدش سبز بعدش دیگه هر کدوم دلت خواس این دوتا رو همیشه باید داشته باشی بعد از لول 20 اسلحه هاتو اپ گرید کن این یه توضیح کوچیک بود اگه بازم کمک خواستی اسم اون مپی که میخوای بازی کنی رو بگو من بهت بگم چجوری بازی کنی که تا لول بالا بری

سلام دوست عزیز برای اپگرید کردن تو مپ شانگریلا بستگی داره چند نفره بازی میکنی اگه چهار نفره بازی میکنی باید بگردی یه سری کلید یا مربع های کوچیک روی زمین هست که یکش کنار پله یکیش اونجا وسط که برق رو وسط میکنی یکی هم
    روبه رو پله ها که میمون ها نستن که دتگاه اپ گریدهم همون جاست اون یکی هم تویه ی یکی از تونل هاس یک تونل که مال قسمت ابشاره نه اونیکی تو اونه هر نفر رویه یکی از این سکو ها یا کلید ها وایمیسته بعدش اون مجسمه میمونه باید تمام قسمت هایه متحرک بدنش ثابت بشه بعدش پله ها ازاد میشه البته بگم همه 4 نفر همراه بعدش تا پله ها بسته نشده سریع برو بالا اپ گرید کن بعدش اگه یک نفره یا دو نفر یا سه نفره بازی میکنی یکی از کلید هارو خود بازی پایین نگه میداره برو ببین کدوم کلید ها ازاده و روشون وایسین قبل اپ گرید هم باید برق رو وصل کنی امیدوارم درست توضیخ داده باشم اگه بازم کمکی در مورد زامبی خواستین در خدمتم
    من تو قسمت تک نفره میتونم اپ گرید کنم ولی تو قسمت چند نفره هر بار میرم روی قطعه سنگه میره پایین بعد میرم کنار دوباره سنگه میاد بالا هر کاری میکنم درست نمیشه.(نکنه بقیه پلیر ها هم باید همزمان روی چند قطعه سنگ باشند؟)

7. کاربر مقابل از Kaveh90 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

yasin (07-09-2015)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.01
    نام اصلی
    فرهاد
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 5 بار در 4 ارسال تشکر شده است.
    سلام . من احترام میزارم به نظره همه
    من گلیچ زیاد بلدم از کینو در توتین ولی اول یکشو میگم اگه دیدم دوستان پسندیدن خب بهترشو میگم
    اول زنگوله بی نهایتو میگم بهتون
    وقتی زنگوله ندارین (3 تا بیشتر ندارین اولش مگر اینکه خشاب بگیرین یا مکس)
    نارنجک بندازین زیره پاتون بعد وقتی عکسه مشت اومد روی صفحتون دکمه ی زنگولو بزنین یا همون ال بی.
    بعد بخرین تبدیل کنین بندازین این یکیش.)
    بعدشم بازی با گلیچ مسخره میشه و معنا نداره من بدون گلیچ رفتم تا نود منتها باسه اسون شدن کار بچه ها یکیو گفتم
    یا حق.

Black Ops Zombies-Kino Der Toten wave89_90
    تو گوگل سرچ کنین اینم کلیپام
    ویرایش توسط farhad14 : 07-08-2015 در ساعت 05:16 PM

9. کاربر مقابل از farhad14 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

yasin (07-09-2015)

10. کاربر مقابل با این پست farhad14 مخالف است:

yasin (07-09-2015)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.08
    نام اصلی
    yasin
    تشکر ها
    695
    دوست عزیز شما این باگ ها و گلیچ ها دیگه کاربر نداره چون ابدیت بازی رو که دادن همشون حل شد و درصورتی جواب میده که بازی نسخه اولی رو بازی کنی

بزارین چندتا باگ کینو رو بگم که الان نیست

1----یکی این هتسش که وقتی سگها میان شما میتونی بری پشت دستگاه تلپورت وایسی بدون اینکه اونا بتونن بهت برسن

2----یکی دیگش هم براشتن سه تفنگ هم زنانه البته اینو من تو اکس باکس فقط تونستم بزنم تو پلی استیشن و کامپیوتر نشد موقعی میخواین تفنگ بردارین کلید عقب رفتن با کلید انداخت نارنجک و کلید برداشتن تفنگ رو هم زمان بزنین

3----یه باگ دیگش هم اینه میتونین با یه فاصله مشخص از پنجره وایسن که خودتون یه ضره جلو عقب بشین میفهمین میتونین پنجره رو ببندین و زامبی هارو پشت پنجره نگه دارین بدون اینکه به شما دست بزنن

4----به باگ دیگه اینه وقتی یکی از دوستایه شما اون جت گان (همون که باد میده ) رو گرفت (چون فقط به ینفر این گان رو میده) شما یه تست بزنین بعد با نارنجک خودتونو بندازین که وقتی گان رو داد بگین دوستتون بلندتون که من اینجوری یبار ray gun رو دوباره گرفتم

البته اینا باگ هایه مپ کینو بود مپ five و مپ هایه dlc رو خواستین بگین بزارم
    BEST GAME EVER

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.01
    نام اصلی
    فرهاد
    تشکر ها
    0
    من به گلیچ نیازی ندارم عمو باسه بروبچ که سختشون بود دورقمی شن گذاشتم موفق باشی

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.01
    نام اصلی
    امیررضا
    تشکر ها
    3
    از این کاربر 8 بار در 7 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: AMIR-REZA

سلام یکی از کشفیات من در زامبی کینو در توتن این بود1-وقتی مپ کینو در توتن رو انتخاب و اجرا کردین وقتی شروع شد همونجو سمت راست همونجا که ویترین هست با نوشابه ی rivive توی ویترین رو اگه نگاه کنین چهار مدل نوشابه هست که نمیشه ورداشت منظورم ویترین جلوییه2-در مپ ترانزیت بلک آپس دو مکان سومی که اتوبوس وای میسته یه در هست که ماله ساختمان دو طبقه است که یه یخچال هست اگه درو باز کردین برید بچسبید به یخچال(تو پلی استیشن سه مربع تو ایکس باکسXوتوی کامپیوترFبزنید)تفنگی که دستتونه رو میگره و اگه خواستین بگیرینیش دوباره همون اف یا ایکس یا مربع رو فشار بدید یه جورایی همون تفنگ رو میزارید تویخچال براتون نگهش میداره3-در ترانزیت در شهر که اتوبوس نگه داشت ازدر راننده برید پایین و در بانک را باز و قسمت در داخل بانک را بانارنجک منفجر کنید(در آهنی سیاه)دوکلید داخل است (کلید راست برای اضافه کردن پول ولی چپی برای سپرده گذاریه قسمتی از پول)و اگر برق را فعال کرده باشید همان قسمت بانک یه اتاقه که روی یه در علامت برقه نزدیکشید و برید پایین آپگرید تفنگ سمت راسته وباید قطعاتش رو وصل کنید مثل ساختن توربین یا همون پنکه4-یه آدم برقی هست که اگه برقو بزنید در بعضی راند ها میاد ولی اگه به برقایی که شلیک میکنه جاخالی ندید (یعنی جابجا نشید)برق میگیرتتون و تنها راه کشتنش یه وسیله هست که در قسمته شهر است که درقسمت راه پله ی بار است و اگه آنرا بخرید یه شانس برای کشتنه مرد برقی دارین که اون رو وقتی خریدین مثل چاقو عمل میکنه وهمون دکمه ی چاقو رو بزنین با این وسیله می تونین مرد برقی رو کشت پس بهش تیر نزین چون الکی میزنین اون وحشی میشه وبهFUCKمیرین.خب بقیه ی توضیحاتو بعدن میدم! ...TO BE COUNECT
    ویرایش توسط AMIRREZA SABETY POOR : 07-10-2015 در ساعت 06:55 AM
    amir
    reza

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.01
    نام اصلی
    فرهاد
    تشکر ها
    0
    دوست عزیز ی چیزی بگو که اجرا بشه تو بازی و دوستان استفاده کنن.

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.01
    نام اصلی
    امیررضا
    تشکر ها
    3
    از این کاربر 8 بار در 7 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: AMIR-REZA
    راستش من تو گیم نت زامبی بلک آپس2 زامبی رو رفتم ولی بلک آپس 1 رو با کامپیوتر بازی کردم
    amir
    reza

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.08
    نام اصلی
    yasin
    تشکر ها
    695
    داداش گلم کلا اهل کل کل نیستم ولی بدون این بازی دیگه خودش و زامبیش فسیل شدن و دیگه وقت کل کل کردن گذشته الان فک کنم دقیقا 6 یا 7 سالی میشه از امدن این مپی که شما هی میگی گذشته من وقتی تو راهنمایی بودم بازی میکردم 6 سال گذشته و الان شما امدی ادعا زامبی میکنی
    BEST GAME EVER

صفحه 3 از 11 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین