سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
{اختصاصی برای تک تیر اندازان} اسلحه تک تیر انداز مورد علاقه شما چیست؟ - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: {اختصاصی برای تک تیر اندازان} اسلحه تک تیر انداز مورد علاقه شما چیست؟

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0
    نام اصلی
    THE BEST
    تشکر ها
    1,187
    از این کاربر 960 بار در 385 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

XFIRE ID: theanger5 Steam ID: THEANGER1

Cool {اختصاصی برای تک تیر اندازان} اسلحه تک تیر انداز مورد علاقه شما چیست؟

با سلام به دوستان عزیز و محترم در این پست از شما خواسته شده تا در انتخاب اسلحه یاور تازه کار ها باشید ! آنهایی که میخواهند تک تیر انداز شوند بخوانند! از Pro ها در cod یا bf دعوت میشه بیان و گوشه ای از راز کارشونو بگنو اینکه چه سلاحی رو با چه چیزی بر میدارند!

اسنایپر بودن از نظر من چنتا شرط داره :

1. استتار: دوستان به این معنی نیست که همش تو کمپ باشن!

2. سرعت عمل: سریع جا عوض کنید!

3. رو در رو نشدن با دشمن از فاصله نزدیک

4. داشتن یه اسلحه مناسب که در این تاپیک مفصل راجبش حرف میزنیم!

.................................................. .................................................. .................................
    در ارتباط با انتخاب اسلحه باید مهارتها خودتونو کامل بسنجید اگه میتونید بسیار سریع دشمنتو بزنید و سنگین بودن اسلحه و کم کردن سرعت دویدن شما رو کم میکنه و خوشتون نمیاد راه حل استفاده از :M21 EBR یقینا مشکلتونو حل میکنه!

.................................................. .................................................. ................................
    اگه قدرت سرعت براتون مهمه و سنگین بودن سلاح براتون مشکل ساز نیست بهترین سلاح ممکن M82 A3 هستش که یکی از معروفترین اسنایپر های دنیا میباشد!

مشخصات: کالیبر 50 «قویترین کالیبر موجود در سلاحها» و فول اتو ماتیک! بردنهایی = 2850 متر و همچنین دارای 10 گلوله در هر خشاب «از هر نظر کاملترین اسنایپری هست که تا حالا دیدم!
    .................................................. .................................................. .................................
    و نوبت میربسه به سلاح تک تیر اندازی ارتش سرخ :SVD DRAGUNOV اسلحه ای با 10 گلوله کالیبر 7.62 تغذیه میشه و در کل سلاح بسیار مناسبی میباشد!

.................................................. .................................................. ................................

و اما نوبتی هم که باشه میرسیم به سلاحهای تک تیر اندازی گلنگدن دار که به گفته تک تیر اندازان بسیار دقیق تر از اسلحه های اتوماتیک میباشد که در صدر اونها در cod اسلحه ای بنام INTERVENTION که برای همه مون آشنا هست با کالیبر 7.62 و دارای 5 گلوله که اگر بسیار ماهر شدید این خوراک خودتونه! و برعکس اگه تازه کار هستید کار با اون زیاد آسون نیست! عکس:

و اما اسلحه بعدی بنام L118A که یکی از قوی ترین و سنگین ترین سلاحهای تک تیر انداز تاریخ میباشد با کالیبر 347 مگنوم و دارای 5 گلوله در خشاب این اسلحه برای تک تیر اندازی برای تازه کار ها توصیه نمیشود! عکس:

و اما سلاح محبوب خیلیها در mw3 آشنا َوید با Msr با کالیبر 7.62 و 5 گلوله در هر خشاب یکی از بهترین تک تیر انداز های تاریخ نظامی و البته کابوسی برای سربازان خط پیاده اگر تازه کار هستید با Msr شروع کنید! شاهکاری از کارخانه رمینگتون عکس:

تاپی آپدیت میشود
    از آقا کاردان تقاضا دارم بیان و راجب qs کردن وscop کردن یه توضیح مفصل برای کاربر ها بدن هر چی باشه آقا کاردان استاد ما و یکی از pro های دنیای گیم هستند!

ویرایش توسط .:]THE ANGER[:. : 01-04-2014 در ساعت 04:37 PM

2. 12 کاربر مقابل از .:]THE ANGER[:. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ALIREZA0000 (01-05-2014),Alone Roach (01-12-2016),ARKADIA (01-04-2014),◘AM↕N▬K!┘L3R◘ (01-11-2016),DrHeidarzadeH (01-04-2014),JHikaan (01-04-2014),keruz (01-04-2014),NERO (01-04-2014),Nortrom (01-04-2014),REZURRECTION (01-05-2014),Storm Shadow (01-04-2014),[aman$] (01-04-2014)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 9
    میانگین پست در روز
    0.05
    نام اصلی
    امیر
    تشکر ها
    44
    از این کاربر 26 بار در 10 ارسال تشکر شده است.
    توی بازی mw2 به تازه کارا پیشنهاد میکنم که اصلا سمت اینترونشن نرن چون سلاح سنگینی هست (تعریف از خود نباشه چند بار تونستم با این سلاح تیم جمع کنم توی مپ westeland ) به نظر من بهترین سلاح برای تازه کارها توی mw2 سلاح wa2000 باشه با صدا خفه کن چون اسلحه بسیار خوش دستیه
    حتی خودمم گاهی اوقات اول راند ها این سلاو میارم و همیشه کیل اول برا خودمه
    توی black ops 1 هم که معلومه L118a که بهترین هست در این بازی
    و اما mw3 : راستش من نمیتونم بگم که چه سلاحی بهتره چون هر سلاح توی این نسخه به کمی تمرین نیاز داره ولی در کل من سلاح dragunov رو انتخاب میکنم چون خیلی خوش دسته اما برای qs بهترین سلاح من msr هست
    I am a CoD fan

not because i play it
    because I can,t live without it

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.02
    نام اصلی
    امیر
    تشکر ها
    72
    از این کاربر 75 بار در 27 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: http://steamcommunity.com/id/Amir_75/
    فقط L96A1 تو black ops یک. فقط صداش می ارزه به همه ی اسنایپر های دیگه

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0.04
    نام اصلی
    Mehdi
    تشکر ها
    300
    از این کاربر 30 بار در 23 ارسال تشکر شده است.

همیشه با همین کار میکنم تو هر بازی تفنگی....
    به گرگ گفتم:
    بهم زندگي کردنو ياد بده
    گفت: بپر!
    گفتم: بپرم پام مي*شکنه!!
    گفت: من ميگيرمت.
    پريدم
    پام شکست.
    گفت:
    درس اول:
    به هيچکس اعتماد نکن.!!!!!!!!!

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال تشکر شده است.
    سلام . من تابحال کال اف رو مولتی بازی نکردم . بدمم نمیاد بازی کنم از بین این اسنایپ هام از m21 و r700 تو کال اف 4 خوشم میاد
    ب نظر من ی تک تیر انداز باید ب غیر اسنایپ ، شات کان یا smg مثه uzi یا skorpion داشته باشه ک هم سبکن هم واسه زدن نزدیک خوبن . البته میدونم اینجا همه اینا رو میدونن

7. کاربر مقابل از "Soap" عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Alone Roach (01-14-2016)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12