سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
قفل بودن سلاح ها در سرور ها[steam] - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

موضوع: قفل بودن سلاح ها در سرور ها[steam]

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    8
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال تشکر شده است.

Exclamation قفل بودن سلاح ها در سرور ها[steam]

سلام
    من قبلا با هک 4D1 بازی میکردم و تو سرور هایی که سلاح های پیشفرض نداشتن میتونستم سلاح های کاستوم خودم رو انتخاب کنم!
    ولی وقتی اکانت استیم خریدم و با اون mw3 بازی میکنم تو سرور ها نمیتونم سلاح های کاستوم رو انتخاب کنم(فقط تو 1 یا 2 مود هست که میتونم یکی از سلاح های کاستوم رو بردارم!)
    رنک 14هم هستم در صورتی که از رنک 4 به بالا میتونه اسلحه کاستوم بسازه! ولی نمیدونم چرا قفله!؟ فقط موقعی میتونم تمام اسحه هارو بردارم که از play روی find match کلیک میکنم و میرم تو سرور! البته سرور ها ping بالایی داره و علنا نمیشه بازی کرد!

به نظر شما مشکل از چیه!؟
    با بالا رفتن رنک درست میشه!؟
    اینم عکس : تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ممنون
    ویرایش توسط vahid360 : 09-21-2013 در ساعت 06:54 PM

2. کاربر مقابل با این پست vahid360 مخالف است:

.:: Hamid Reza ::. (09-21-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.00
    نام اصلی
    آرش
    تشکر ها
    89
    از این کاربر 18 بار در 10 ارسال تشکر شده است.
    به اطلاع دوستان برسونم که اکثر کانفینگ های سرورهای استیم پرو مد نیست یعنی همه پرک ها،گان ها و... باز هستند
    چون خودم ادمین یه سرور هستم اینو میگم
    در جواب دوست عزیزمون هم باید بگم که یک بار کل کلس هایی که ساختی رو ریست کن دوباره برو به Privte match >Create Class اونجا کلس هات رو بساز

4. کاربر مقابل از Panther عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

vahid360 (09-22-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر ها
    13
    از این کاربر 192 بار در 54 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Gamertag: sOw Rockst4r Steam ID: mahanrockstar
    نقل قول نوشته اصلی توسط Panther نمایش پست ها
    به اطلاع دوستان برسونم که اکثر کانفینگ های سرورهای استیم پرو مد نیست یعنی همه پرک ها،گان ها و... باز هستند
    چون خودم ادمین یه سرور هستم اینو میگم
    در جواب دوست عزیزمون هم باید بگم که یک بار کل کلس هایی که ساختی رو ریست کن دوباره برو به Privte match >Create Class اونجا کلس هات رو بساز
    بله این دوستمون درست میگه مرسی از پاسخ گویی یک امتیاز از 2امتیاز دریافت کردید چون جواب ناقص بود.
    شما در حیناینکه در حال ساخت Class هستید باید به نکات زیر توجه فرمایید:
    نکته ی 1: هرگز Snip هایی که تک تیر نیستند مثل barret رو برندارید چون این ها اسنایپ نیستن بلکه Assault هستن که این یه باگ که این گان ها افتادن دو Snip ها
    نکته 2:تمامی گان ها ی خود را برای مود فوق جهانی SD آماده کنید .
    نکته 3:کلاسی انتخاب کنید که باعث شود تا در برابر MOAB که در راند 4هارم SD برایتان توسط FaZe Saman یا همون OSTAD SAMAN مقاومت کند.
    نکته 4: هیچ گاه از پرک Marksman استفاده نکنید که اسم ما هی هارو ته مپ نشون میده و در بازی پرکی به نام AGhasin وجود ندارد.
    نکته5:در هنگام ساخت گان از Impact استفاده کنید چون می تونید یه گوشه بشینید و پشت دیوارو بزنید و یه 10-20 نفرو بزنید بعد برید تو اینجا:Youtube.com/fazeclan درخواست عضویت بدید
    دقت کنید که نکته ی 5 غیر امتحانی است و بد گیم کور می خوره.

6. 4 کاربر مقابل از Rockst4rx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

.:: Hamid Reza ::. (09-24-2013),KNIGHT OF WARS (09-22-2013),Osuk (09-22-2013),Ultra (09-22-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر ها
    379
    از این کاربر 1,588 بار در 483 ارسال تشکر شده است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rockst4rx نمایش پست ها
    بله این دوستمون درست میگه مرسی از پاسخ گویی یک امتیاز از 2امتیاز دریافت کردید چون جواب ناقص بود.
    نکته ی 1: هرگز Snip هایی که تک تیر نیستند مثل barret رو برندارید چون این ها اسنایپ نیستن بلکه Assault هستن که این یه باگ که این گان ها افتادن دو Snip ها
    نکته 3:کلاسی انتخاب کنید که باعث شود تا در برابر MOAB که در راند 4هارم SD برایتان توسط FaZe Saman یا همون OSTAD SAMAN مقاومت کند.
    نکته 4: هیچ گاه از پرک Marksman استفاده نکنید که اسم ما هی هارو ته مپ نشون میده و در بازی پرکی به نام AGhasin وجود ندارد.
    نکته5:در هنگام ساخت گان از Impact استفاده کنید چون می تونید یه گوشه بشینید و پشت دیوارو بزنید و یه 10-20 نفرو بزنید بعد برید تو اینجا:Youtube.com/fazeclan درخواست عضویت بدید
    عجبzzzzzzzzzzzzzzzz

تا چند دقیقه پیش بحث رو نایب شرکت اکتیویژن بود ولی الان چی؟؟؟؟؟؟؟؟

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    8
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال تشکر شده است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Republic of Gamers نمایش پست ها
    راستی یه عکس از کلاست بزار تا راهنماییت کنم بازش کنی
    از چه کلاسی!؟
    تو سرور ها فقط کاستوم هایی که از private match ساختم رو میاره که فقله!؟ راهی نیست از صفر شروع کنم!؟

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر ها
    379
    از این کاربر 1,588 بار در 483 ارسال تشکر شده است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid360 نمایش پست ها
    از چه کلاسی!؟
    تو سرور ها فقط کاستوم هایی که از private match ساختم رو میاره که فقله!؟ راهی نیست از صفر شروع کنم!؟
    مثل این عکس
    از همونی که قفل هست بزار

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر ها
    13
    Gamer IDs

نقل قول نوشته اصلی توسط Republic of Gamers نمایش پست ها
    مثل این عکس
    از همونی که قفل هست بزار

راسی با کنترلر Xbox مگه میشه تو MW3 بازی کرد؟ برنامه چیزی می خواد؟ روششو بم می گی؟

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    1.17
    نام اصلی
    HamidReza
    تشکر ها
    8,261
    از این کاربر 6,873 بار در 2,261 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: hamidhika
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rockst4rx نمایش پست ها
    خخخخخخخخخخخخ. کل بازی رو بردی زیر سوال خخخخخخخ
    داش نکته 1ــت خیلی خنده داره. ببین اونها Assault نیستن !! Barrett جزو اسنایپ ها به حساب میاد چون از اول هم اسنایپ ساختده شده بوده. اگه شما دیدی توی MW2 یکی از اسنایپ هاش MK14 هست، درسته اون گان اصلا اسنایپ نیس و اون دوربینی که روش قرار میگیره یه جور اتچمنت هست !! ولی توی بازی دیگه قفل شده روی دوربین.
    نکته دوم دقیقا یعنی چی ؟؟ یعنی اینکه با همه ی گان ها بازی کنید تا حرفه ای بشید ؟؟ مد فوق جهانی sd ؟؟؟؟؟؟ :|
    نکته 5ـــت تو حلقم )))) بریم توی چنل فیز درخواست عضویت بدیم مونتاژ هاشونو ببینیم تا حرفه ای بشیم ؟؟

میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید // میشه عشقُ فهمید، باهاش خندید
    میشه سیاه نبود، سفید نکرد
    // میشه دنیارو با همدیگه ببینیم رنگی
    منو حس میکنی؟ نه...

| |
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

12. 4 کاربر مقابل از .:: Hamid Reza ::. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ALIREZA0000 (09-24-2013),KNIGHT OF WARS (09-24-2013),OPTIMOS (09-24-2013),[.:omid:.] (09-24-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر ها
    13
    Gamer IDs

نقل قول نوشته اصلی توسط [kardan]-[ نمایش پست ها
    خخخخخخخخخخخخ. کل بازی رو بردی زیر سوال خخخخخخخ
    داش نکته 1ــت خیلی خنده داره. ببین اونها Assault نیستن !! Barrett جزو اسنایپ ها به حساب میاد چون از اول هم اسنایپ ساختده شده بوده. اگه شما دیدی توی MW2 یکی از اسنایپ هاش MK14 هست، درسته اون گان اصلا اسنایپ نیس و اون دوربینی که روش قرار میگیره یه جور اتچمنت هست !! ولی توی بازی دیگه قفل شده روی دوربین.
    نکته دوم دقیقا یعنی چی ؟؟ یعنی اینکه با همه ی گان ها بازی کنید تا حرفه ای بشید ؟؟ مد فوق جهانی sd ؟؟؟؟؟؟ :|
    نکته 5ـــت تو حلقم )))) بریم توی چنل فیز درخواست عضویت بدیم مونتاژ هاشونو ببینیم تا حرفه ای بشیم ؟؟
    بیخیال منظورمو نفهمیدی )

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12