سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
Activision- کال رقیب ندارد!؟ - صفحه 3
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

موضوع: Activision- کال رقیب ندارد!؟

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.04
    نام اصلی
    متین
    تشکر ها
    96
    از این کاربر 411 بار در 95 ارسال تشکر شده است.

Activision- کال رقیب ندارد!؟

به نام خدا
    آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا ( ACTIVISION) بازی جنگی نساخته که جای کال را بگیره ؟
    برای مثال : سری بازی های جیمز باند 007 که قسمت های زیادی دارد
    به اندازه کال طرفدار نداشته. خب معلومه
    اکتیویشن سری بازی های جدید می سازد و به دنبال استعداد هایی مثل
    کال است . البته کسانی هستند که فکر می کنند که (ACTIVISIN) پول پرست شده
    اما این درست نیست بلکه:
    اکتیویشن فقط به دنبال بازی ها و تخیلات بیشتر و جالبتری مثل کال آف هست
    اکتیویشن تونسته بازی هایی مثل اسپایدر من درست کنه .
    یا مجموعه ی باربی برای دختران!!!
    اون حتی دختران هم گیمر کرد!
    اما کال یکی از برترین بازی های او بوده یا شاید بهترین آن ها فقط کاله!
    الان همه ی ما که این مطلبو مطلبو میخونیم هواران کال هستیم
    که کسی به نام امیر (Ghost) ما را جمع کرده !!!
    تیم خبری CodFans
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ویرایش توسط PRICE. : 08-24-2013 در ساعت 06:59 PM

2. 12 کاربر مقابل از PRICE. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

.:: Hamid Reza ::. (08-24-2013),alone capitan (01-14-2014),Alone Roach (12-26-2015),ARKADIA (08-25-2013),keruz (08-24-2013),mehdiyk (08-25-2013),mojj (08-28-2013),Nortrom (08-25-2013),sadamgaldi (03-02-2014),snake 32 (08-24-2013),soap MActavish (08-25-2013),Soroush (08-25-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 2
    میانگین پست در روز
    0.07
    نام اصلی
    NIMA
    تشکر ها
    393
    از این کاربر 687 بار در 177 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

XFIRE ID: NIMALAPD Steam ID: http://steamcommunity.com/id/NimaPolice/
    نقل قول نوشته اصلی توسط THE ANGER نمایش پست ها
    دوست عزیز police شما با سرعت اینترنت ذغالی ایران و سرورای پوکیده 4d1 انتظر داری بازیت مث هلو اجرا شه! بعدم به چه حقی میگی سینگل mw3 مزخرف بود هان ؟ زشته به خدا زشته اینجوری بگی ! بعدم این دوتا بازی دوتا سبک متفاوت دارن مث اینکه شما بیای راک رو با پاپ مقایسه کنی و بعد بگی راک بهتره!؟ نمیشه که یه بازی تو سبک بتل با به اصطلاح تخریب پذیری مقابل خود بتل و کال آف هم همینطور این سلیقه شماست من نمیدونم شما چه جوری میگید بتل بهتره آخه تا حالا کسی رو دیدی بگه من عاشق مولتی بتلم؟ بعدم اینا فقط بازین جنگ که واقعی که نیستن! شما باید دقیقا با بالاترین سیستم بیای این دوتا گیم رو امتحان کنی بعد نظر بدی اگه ea امسال ببره میشن اکتی9 و ea1 بعدم سال بعد کال آف با یه موتور گرافیک جدید میاد و ea رو شوت میکنه بعدشم از قدیم گفتن هر شکست مقدمه یه پیروزیه ok هر چیم شه کال آف 6-7-8-4- همیشه یک میمونن و من خوشحالم که قدرشونو به خولی دونستم با تشکر The Anger
    اولا شاید نت شما ذغالی باشه دوسته عزیز از نظر سرعت دانلود نمیگم از نظر پینگی که بهت میده من خودم بتل و با پینگ 113 بازی میکنم که توو ایران کمتر کسی با این پینگ بازی میکنه .
    دوما یه سوال شما 4D1 بازی میکنی یا میکردی ؟
    سوما شما که هنوز سبک نمیدونی چیه ؟ چرا نظر میدی سبک هردو اول شخص شوتره و تخریب پذیری جزو فسمت هایی از بازیه نه اینکه چون بتل تخریب پذیری داره پس سبکش فرق داره (خوبه cod:ghosts که داره تخریب پذیری میزاره )
    ثالثا شما که بقول خودت با یه نت داغون بزور mw3 پلی میدی موقعی بیای بتل که صدات معلومه در میاد حالا اگه fps هم بره زیره 20 شما تعداد بتل باز های ایرانو بشمور بعد بگو کی گفته بتل قشنگه ؟ روهم به 50 نفر نمیرسه که البته این جزوه خوبیاشه
    شما سیستم منو دیدی که میگی با بالاترین سیستم بنده باید بیام پلی بدم اینجام ذکر کنم سوء تفاهم نشه تاپیک که یکی از دوستان در مورد قطعات زده بنده در مورد Pc با مشخصات داغون سوال کردم در مورد سیستم اصلی خودم نبود شمام سیستم منو ندیده نشناخته تز نده
    در مورد گرافیکم Cod خیلی وقته شوت شده دیگه شوت زن نداره و EA بیکار نمیشینه ببینه اکتیویژن موتور شو بهبود ببخشه و EA و شوت کنه و کسیم که باختاش زیاد باشه میره دسته 2 فکر کنم اکتی الان دسته 3 باشه اخه باخت زیاد داده .

4. کاربر مقابل با این پست STALKEЯ مخالف است:

.:]THE ANGER[:. (08-31-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.03
    نام اصلی
    عبدالطیف
    تشکر ها
    178
    از این کاربر 71 بار در 36 ارسال تشکر شده است.
    والله چی بگم تمام نظرها رو دیدم اول از همه اینکه نظرهای تمام بچه ها واسمون محترمه هر کسی نظر خودشو داره شاید این نظرها ما رو به پله ترقی و پیشرفت برسونه یعنی اینکه مارو به واقعیت برسونه البته در حال حاضر واقعیت معلومهmw3 من الان حدود 13 ساله که دارم بازیهای کامپیوتری رو بازی میکنم بازی به قشنگی کال ندیدم که ندیدم حالا چه مولتی چه سینگل شاید باید اینم بگم که بازیهای مثل بتل و بلک ابس و.................. خود بازیهای سریmw باعث شده که دشمنش بشن مثل این میمونه که بتل و بلک ابس و هر بازی دیگه ..................خواب بوده باشن cod بره اونا رو از خواب با لقد بیدار کنه و کسی هم که با لقد بیدار بشه معلومه دیگه. اینو مطمعن باشین کال کاری نمیکنه که طرفداراشو از دست بده به قول امیر حرف قشنگی زد اکتیویژن داره حساب شده کار میکنه همین تا االان حساب شده بوده که هیچی جای کال رو نگرفته و نمیگیره

زنده بادCOD
    من در روزگاری زندگی میکنم که تنها خدایش از پشت خنجر نمیزند!

6. کاربر مقابل از F B I عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sadamgaldi (03-02-2014)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0
    نام اصلی
    THE BEST
    تشکر ها
    1,187
    از این کاربر 960 بار در 385 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

XFIRE ID: theanger5 Steam ID: THEANGER1
    ببین من کی گفتم نتت ذغالی هست در مقابل نت آمریکا و ژاپن ذغالی نیست؟ بعدم سیستمت به من چه ربطس داره حتما سیستم هیشکی تو ایران آپدیت آپدیت نیست چون هروز یه قطعه جدید میاد و از این حرفا شما میگی بتل بهتره باشه قبول این نظر خودته نظر منم اینه که کال کلا یه سبک متفاوت با بقیه گیما داره خب آخه نمیدونم بتل چی داره شما همش بهش گیر دادید به جزو گرافیک چیز دیگه ای داره؟ اگه چیزی گفتم که ناراحتت کرد ببخش

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0.06
    نام اصلی
    مجتبا
    تشکر ها
    636
    از این کاربر 416 بار در 125 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

XFIRE ID: steamplayers
    سلام دوستان.نظر من اینه:

از نظر من یه بازی باید شمارو سرگرم کنه.یعنی باهاش حال کنید.بنده تا قبل اینکه بدونم کد چیه بتل چیه داشتم قارچ خور بازی میکردم و حالشو میبردم.ببینین هرکسی با یه بازی حال میکنه.حالا یکی با کد یکی با بتل.هیچ وقت هیچ وقت مزیت بازی رو به گرافیکش بینید.برادر من تا 2 سال پیش خدای بازیهایی شبیه کد و گاد او وار و ند فور اسپید و...بود اما الان داره بازیهای کیلویی فانتزی بازی میکنه!چون باهاشون بیشتر حال میکنه.
    بازی کرایسیس 2 و 3 گرافیک خیلی خیلی بالایی دارن اما چه فایده...کسی باهاشون حال نمیکنه...من با کد حال میکنم یکی با بتل حال میکنه...اینم یه سلیقس...سلیقه ی بازی...هرکی با یه چیز یه بازی حال میکنه...یکی با گرافیک بازی...یکی با امکانات بازی...یکی با محیط بازی...ماها فقط گیمریم...وکیل اکتیویژن یا بتل که نیستیم...اونا فقط به فکر پول و شهرتن...به فکر ما نیستن...
    من الانم دارم بازیهای میکرو رو پلی میکنم...بازم بهم کیف میده...درسته گرافیکش زیرخاکیه...اما به من که حال میده...شما رو نمیدونم...

9. 3 کاربر مقابل از mojj عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

.:: Hamid Reza ::. (08-28-2013),One Man (08-28-2013),sadamgaldi (03-02-2014)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.02
    نام اصلی
    Behnam
    تشکر ها
    5
    از این کاربر 65 بار در 22 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

XFIRE ID: roohsiyah Steam ID: ir_darkghost
    جناب police یک سری مفاهیم را یکسان کردند که من مختصرا رفع ابهام می کنم.
    اولا که تورنومنتی که من استارتشا زدم حالا توسط بچه های IAC به پایان خواهید رسید.من از همون اوایل کناره گیری کردم. دلیلش:
    همون باگی که شما میگی تو مپ فلان و فلان از اونجا خوردم.دوست عزیز اینها باگ از طرف IW نیست.ما ایرانیها خودمون یک ستاره باگیم تو جهان.وقتی یک جماعت می خواهند HC بازی کنند بعد میگند این چه بازی فلانیه بهمانیه ؟ ,چرا IW پول پرست شده.چرا IW مغز نداره بازی را برا HC درست نکرده,اصلا مد جهانی را ایرانی ها تعیین کنند. و.....
    ما ایرانیها هنوز با خودمون مشکل داریم.حرف منطقی تو سرمون نمیره. خدا را شاهد کنی که فلانی این مدی که تو بازی میکنی غیر استانداره.جوابت میگه: دوست نداری برو بیرون.
    قصد توحین ندارم ولی دوستانی که حاضر نیستند برای اورجینال خرجی انجام بدند لیاقت بازی باگ را دارند.
    اکانت 10 تومن شد اکثر دوستان هجوم اوردن استیم.
    حالا شما به فرض اینکه ghost سرور داشته باشه ببین چقدر از این آقایون به اورجینال اهمیت میدند.این افرادی که شاخ شدن تو این 2 ماه تو استیم,ببینیم وفاداری اوریجینالشون تا کجا ادامه داره
    وقتی شما فهمیدی هدف اصلی بازی کردن لذت بردن از اصلی بازی هست , اونوقت میفهمی چه بازی را درست انتخاب کنی.
    ویرایش توسط DarkGh0st : 08-28-2013 در ساعت 03:28 PM

11. 4 کاربر مقابل از DarkGh0st عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mojj (08-28-2013),sadamgaldi (03-02-2014),SHE[R]MAN (08-28-2013),STALKEЯ (08-28-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 2
    میانگین پست در روز
    0.07
    نام اصلی
    NIMA
    تشکر ها
    393
    از این کاربر 687 بار در 177 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

XFIRE ID: NIMALAPD Steam ID: http://steamcommunity.com/id/NimaPolice/
    نقل قول نوشته اصلی توسط DarkGh0st نمایش پست ها
    جناب police یک سری مفاهیم را یکسان کردند که من مختصرا رفع ابهام می کنم.
    اولا که تورنومنتی که من استارتشا زدم حالا توسط بچه های IAC به پایان خواهید رسید.من از همون اوایل کناره گیری کردم. دلیلش:
    همون باگی که شما میگی تو مپ فلان و فلان از اونجا خوردم.دوست عزیز اینها باگ از طرف IW نیست.ما ایرانیها خودمون یک ستاره باگیم تو جهان.وقتی یک جماعت می خواهند HC بازی کنند بعد میگند این چه بازی فلانیه بهمانیه ؟ ,چرا IW پول پرست شده.چرا IW مغز نداره بازی را برا HC درست نکرده,اصلا مد جهانی را ایرانی ها تعیین کنند. و.....
    ما ایرانیها هنوز با خودمون مشکل داریم.حرف منطقی تو سرمون نمیره. خدا را شاهد کنی که فلانی این مدی که تو بازی میکنی غیر استانداره.جوابت میگه: دوست نداری برو بیرون.
    قصد توحین ندارم ولی دوستانی که حاضر نیستند برای اورجینال خرجی انجام بدند لیاقت بازی باگ را دارند.
    اکانت 10 تومن شد اکثر دوستان هجوم اوردن استیم.
    حالا شما به فرض اینکه ghost سرور داشته باشه ببین چقدر از این آقایون به اورجینال اهمیت میدند.این افرادی که شاخ شدن تو این 2 ماه تو استیم,ببینیم وفاداری اوریجینالشون تا کجا ادامه داره
    وقتی شما فهمیدی هدف اصلی بازی کردن لذت بردن از اصلی بازی هست , اونوقت میفهمی چه بازی را درست انتخاب کنی.
    منم باهات موافقم خودمم جلسه اول بودم که 3ساعت طول کشید کلا ایرانیا فقط نزدیکه خودشونو میبینن یکی با مارکسمن حال نمیکنه میگیره میبنده تو یه سرور میری میبینی پرک ها بازه کلاستو مثله اون میچینی میگی خوب حتما سرور های دیگم اینطوریه میری یه سرور دیگه از یک دم کلاسات بستس.اصن فکر نمیکنن یه روز شاید تیم رفت جلو یه تیم خارجی بازی کرد اونجا تو دیگه میتونی بگی این پرک باز این بسته ؟
    اون استیمم یک دلیلش پوکیدن 4d1 بود وگرنه مطمئا هنوز توو 4d1 بودن :|
    ghostam, فکنم همه بازم اکانت بخرن

13. 3 کاربر مقابل از STALKEЯ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

.:stalker:. (08-28-2013),DarkGh0st (08-28-2013),sadamgaldi (03-02-2014)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123