سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
رفع مشکلات اساسی بازی mw3 - صفحه 3
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36

موضوع: رفع مشکلات اساسی بازی mw3

CODمورد علاقه
    Call of Duty 9
    میانگین پست در روز
    0.02
    نام اصلی
    راستین
    تشکر ها
    11
    از این کاربر 37 بار در 23 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Gamertag: rso900 Steam ID: rso661

رفع مشکلات اساسی بازی mw3

سلام .
    دوستان دقت کنین که این همون رفع مشکلات اصلی سایت 4d1 هستش و من فقط اون رو به صورت روان تر ترجمه و ویرایش کردم . این فعلا قسمت اوله . ایشالله بعدا مشکلات dedicated server سرور رو هم ترجمه میکنم و به تاپیک اضافه میشه .
    من به شخصه توصیه میکنم قبل از اینکه در تاپیک پرسشکده پست بزنید اول این تاپیک رو چک کنید تا اکه ارور شما در این لیست بود ، اون تاپیک رو بیش از حد شلوغ نکنید .
    خب شروع میکنیم :
    1. “Could not reach the iw5.prod.fourdeltaone.net server. Error code from CURL : XX
    الف) اتصال به اینترنت شما مشکل داره .
    ب) سرور های بازی مشکل دارند .
    ج) مطمعن بشید که بازی در فایروال یا آنتی ویروس به عنوان برنامه مورد اطمینان شناخته شده و اجازه استفاده از نت رو داره .

2. پیغام “Couldn’t load image ‘loadscreen_mp_*map name*’”
    این مشکل بیشتر به این دلیل هستش که سرور مورد نظر یکی از نقشه هایی رو انتخاب کرده که مربوط به DLC هستش و شما این DLC رو ندارین . میتونین DLC های بازی رو از تاپیک مربوطه دانلود کنین و نصب کنید .
    اگر این مشکل مربوط به یکی از نقشه های اصلی بازی هستش ، فایل های بازی شما مشکل داره و باید یه بار دیگه بازی رو نصب کنید .

3. نشانه گری که به غیر از زمان ایم در مرکز صفحه باید باشه نیست .
    الف) در پوشه بازی به درون پوشه Players2 برید و فایل config_mp.cfg را با notepad باز کنید . به دنبال
    set cg_drawcrosshair 0 بگردید و 0 رو به 1 تغییر دهید.
    ب) اگه هنوز نیومده ، در همون فایل دنبال seta ui_drawCrosshair 0 و بازم 0 رو به 1 تعییر دهید .
    ج) راه حل دیگه اینه که در کنسول برنامه (دکمه ~ در حین اجرا بازی ) فرمان cg_drawcrosshair 1 یا ui_drawcrosshair 1 را وارد کنید .

4. آیکون بازی رو میزنید ولی اتفاقی نمیفته .
    مطمعن شید بازی رو در حالت administrator اجرا میکنین . اگه مشکل حل نشد ، ببینین که .netframework 3 ، 4 و 4 اکستندد رو نصب کردین یا نه .

5. ورژن بازیم قدیمیه ( گوشه سمت راست پایین که در حال حاضر r29 هستش )
    فایل caches.xml رو پاک کرده و بازی را اجرا کنین .

6. فایل FileSysCheck.cfg مشکل داره .
    فایل iw_00.iwd رو دوباره دانلود کنید .
    7. گیر کردن در قسمت “Connecting to online services”
    الف) شما باید پورت3074 UDP رو در قسمت تنظیمات مودم یا firewall فروارد کنین . برای اطلاعات بیشتر به تاپیک مربوطه مراجعه کنین .
    ب) احتمال داره که کامپیوتر شما در خوندن فایل های بازی مشکل داشته و صبر کردن ( حتی تا 5 دقیقه یا بیشتر ) امکان داره مشکل رو حل کنه .

8. در ساختن کلاس ها مشکل دارین .
    این مشکل میتونه بخاطر این باشه که زبان بازی شما زبانی غیر از انگلیسی هستش و سرور های 4d1 فقط زبان انگلیسی رو ساپورت میکنن . اگه زبانتون انگلیسی هستش ، فایل caches.xml رو پاک کنین و دوباره بازی رو اجرا کنین .

9. گرفتن ارور “Player data corrupt please reset.” و یا گیر کردن در پیام “fetching online profile” .
    تمام فولدر Player2 رو پاک کنین . توجه کنین که این راه حل بعضی اوقات جواب نمیده و باعث از بین رفتن سیو بازی میشه . ارور fetching online profile بیشتر به دلیل ضعف شرکتی هستش که شما اینترنتتون رو ازش گرفتین .

10. کنسول برنامه چیه ؟
    در حین اجرای برنامه دکمه ~ (زیر Esc) رو بزنید . در کنسول برنامه میتونین با نوشتن دستوراتی بعضی تنظیمات رو تغییر بدید .

11. در هر بار اجرای برنامه باید یوزر و پسورد خودم رو وارد کنم .
    فایلی به نام IW5M.ini رو در پوشه اصلی بازی بسازین و اونو با نوتپد باز کنید و به صورت زیر یوزر و پسورد خودتون رو بنویسین :
    Username
    Password

12. در زمان اجرای بازی ارور :
    “The procedure entry point ?Lock@CThreadFastMutey@@ACEXII@Z could not be located in the dynamic link library tier0_s.dll”. رو میگیرم .

این ارور بخاطر این هستش که ورژن بازیتون قدیمی هستش . فایل caches.xml رو پاک کنین و بازی رو اجرا کنین .

13 . ارور “Could not load image *imagename*” رو میگیرم .
    این ارور نشون میده که یکی از فایل های اصلی بازی مشکل دار شده . برای رفع این ارور ، بازی رو دوباره نصب کنید .

14. چجوری میتونم (FOV (Field Of View رو تغییر بدم ؟
    در کنسول بازی کد : “cg_fov xx” رو بزنید و به جای xx عدد مورد نظر (بین 65 تا 90) رو وارد کنید .

15. من کیل استریک ندارم .
    باید از مسیر options>controls>actions>killstreak اونا رو فعال کنین .

16. بازی من فریز میشه .
    الف) ببینید که پینگ شما بالا نباشه .
    ب) احتمال این هستش که چون گرافیک رو خیلی بالا گذاشتین که فریم شما خیلی کم شده .

17. من ارور “Data Error By DBNUpdater.Updater.” رو میگیرم .
    پوشه بازی رو به طور کامل جاش رو عوض کنید یا حداقل اونو از program files در بیارین . بعد روی پوشه ی بازی رایت کلیک کنید و تیک read only رو بردارید و بازی رو به حالت administrator اجرا کنین .

18. من در زمان وصل شدن به سرور ها ارور “Server connecting time out” رو میگیرم .
    این بخاطره اینه که زمان شما با زمان سرور شما یکی نیست . برای رفع این ارور به کنترل پنل رفته گزینه ی
    Change date and time رو بزنید. به قسمت internet time رفته و change settings رو بزنید . تیک رو بزنین و سرور رو time.nist.gov انتخاب کنید و آپدیت کنید .

19. چجوری میتونیم کلن تگ ( [] ) رو پاک کنم ؟
    شما باید در پوشه ی Players2 فایل settings_c.zip.iw5 رو پاک کنین .
    ویرایش توسط [Rastin] : 07-13-2013 در ساعت 04:33 PM

2. 8 کاربر مقابل از [Rastin] عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

.:stalker:. (06-14-2015),a.arya1 (09-22-2013),Alone Roach (01-10-2016),KarimMojtahed (04-18-2014),KNIGHT OF WARS (07-14-2013),Nortrom (12-29-2014),SɱΘκε (09-20-2014),wsacx (07-06-2014)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.06
    نام اصلی
    ehsan
    تشکر ها
    14
    از این کاربر 36 بار در 27 ارسال تشکر شده است.
    کجایین شما متخصصا

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.00
    نام اصلی
    mohammadmehdi
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.
    با سلام خدمت دوستان
    خدمتتون عارضم که بنده وقتی میخوام private match رو بازکنم با ارور communication with iwnet servers has been interrupted روبه رو میشم لازم به ذکر که از teknogods استفاده میکنم لطفآ کمکم کنید

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.01
    نام اصلی
    سینا
    تشکر ها
    8
    از این کاربر 37 بار در 17 ارسال تشکر شده است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط manDD نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    خدمتتون عارضم که بنده وقتی میخوام private match رو بازکنم با ارور communication with iwnet servers has been interrupted روبه رو میشم لازم به ذکر که از teknogods استفاده میکنم لطفآ کمکم کنید
    private match تویه تکنو کار نمیکنه فقط تویه استیم کار میکنه شاید هم تویه پلاس مستر هم کار کنه تست نکردم

CODمورد علاقه
    Call of Duty 9
    میانگین پست در روز
    0.00
    نام اصلی
    Reza
    تشکر ها
    0
    سلام خسته نباشین

من این بازی رو ویندوز 8.1 داشتم خوب بازی می کردم اما حالا ک ویندوز 10 نصب کردم بازی اجرا می کنم اما هیچ اتفاقی نمی افته
    بازی رو دوباره نصب کردم Net framework 3.5 رو هم ریختم Run as adminstrator هم کردم اما باز هم نشد
    مایکروسافت گفته بود ویندوز 10 این بازی رو ساپورت میکنه همه هم تست کردن اما نمیدونم چرا واسه من اینتوری شد
    ممنون میشم اگه کسی کمک کنه

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.06
    نام اصلی
    ehsan
    تشکر ها
    14
    سلام
    من سرور میسازم ولی هنگام وارد شدن این ارور میده unable to connect host مشکل چیه ؟

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.06
    نام اصلی
    ehsan
    تشکر ها
    14
    کسی نیست به ما کمک کنه ؟

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.00
    نام اصلی
    علیرضا
    تشکر ها
    0
    سلام چرا وقتی من سرور برام نیست تو تکنو گاد وقتی refresh میدم هیچ سروری نمیاد

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.01
    نام اصلی
    سینا
    تشکر ها
    8
    از این کاربر 37 بار در 17 ارسال تشکر شده است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza0028 نمایش پست ها
    سلام چرا وقتی من سرور برام نیست تو تکنو گاد وقتی refresh میدم هیچ سروری نمیاد
    دوست عزیز

سرور لیست برنامه تکنو گاد مشکل داره و بعضی مواقع سرور ها نشون میده که باید سریعا
    سرور مورد نظر خودتون Favorite کنید تا بتونید دوباره به اون سرور متصل بشید

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.00
    نام اصلی
    علیرضا
    تشکر ها
    0
    خب چیکار کنیم راهی نداره؟؟

CODمورد علاقه
    Call of Duty 3
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    0
    سلام من وقتی میخام وارد بازی شم این ارور رو میده Unable to create steam_appid.txt
    ترو خدا یکی کمکم کنه

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین