سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
اصول کلی زامبی کشی - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

موضوع: اصول کلی زامبی کشی

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.05
    نام اصلی
    Shahin
    تشکر ها
    903
    از این کاربر 1,294 بار در 183 ارسال تشکر شده است.

Angry اصول کلی زامبی کشی

خب دوستان یه سری اصول هست که چه تو bo1&bo2باس رعایت کنین و فرقی بین حرفه ای و آماتور وجود نداره اگه مطلب رو بخونین بنفعتون وگرنه که منکه فوت سس زامبی درست کردن خوب بلدم.
    1.اگه کسی نیس بصورت تک نفره یکی دوبار بازی کنین تا مپ دستتون بیاد وجای نوشابه ها وجعبه شانسی و....دستتون بیاد.
    2.تاراند3 با نایف میشه عمل کرد و امتیاز گرفت و تاراند 4یا5 نیاز به خرید سلاح نیس مگراینکه دوستتاتون افتاده باشن.
    3.سعی کنین اول شانسی بندازین تاتفنگ خوب گیرتون بیاد همونطور که قبلا گفتم تا راند 15 همه تفنگا خوبن حتی اسنایپ اما چون بازی سرعتیه اسنایپ جواب نمیده.برا پیداکردن جای شانسی نورشو تو آسمون دنبال کنین آبیه.
    4.تاراند 7 امتیاز جمع کنین واس خون
    5.بعد خون/ تفنگ خوب بگیرین یه چن تا تفنگ تا ته بازی قوین مثه:Ray gun,Thunder gun,monkey,Galil
    6.در استفاده از Thunder زیاده روی نکنین سعی کنین زامبیارو جم کنین یهو همشون رو بفرستین فضا
    7.وختی به راند 30 میرسین تعداد زامبیا خیلی زیاد میشه وختی میخواین ray gun بزنین به زیر پاشون بزنین.
    8.اگه تا راند 15 تفنگ خوب گرفتین آپدیتش کنین
    9.از نوشابه هام پرک دست سریع(speed cola)و(Stamina) خوبن.
    10. یادتون باشه Ray gun رو خودتونم اثر میذاره!!!باید نوشابه اتم رو بگیرین.
    11.هرگز به انتظار دوستتون نباشین و 4 چشمی کف پا عقب و جلو رو بپاین.
    12.همیشه زامبیا رو هدشات کنین و خط سرشون رو بگیرین.
    13.دیگه یجایی همه این ترفندا جواب نمیده و Rest IN PEACe

2. 21 کاربر مقابل از Count ShahiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

*BAHALI* (03-11-2014),..:/ESI\:.. (06-21-2013),.:: Hamid Reza ::. (06-21-2013),AMIR REZA (06-22-2013),amirfm (06-21-2013),ARKADIA (06-21-2013),ARYANsniper (11-10-2014),BehradRa (06-21-2013),Ghost (06-22-2013),Hassanone (11-28-2015),keruz (06-22-2013),KNIGHT OF WARS (06-21-2013),mohammadke (06-22-2013),NERO (12-11-2013),Nortrom (03-23-2014),Osuk (06-22-2013),Snake (06-21-2013),snake 32 (06-21-2013),Soroush (06-21-2013),yasin (06-22-2013),zeus (06-21-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.05
    نام اصلی
    Shahin
    تشکر ها
    903
    [QUOTE=yasin;13085]ممنون اقا شاهین ولی این چیزهای که شما گفتین درسته ولی درمورد همه ی مپ هادرست نیست چون توی مپای دیگه به جایThunder gun سلاح های دیگه ای وجود دار Thunder gun فقط توی دو تا از مپ های BO1 هست مثلا توی MOON تفنگ
    weaw zap هستش
    و بعد اینکه به نظر من اپگرید کرد تفنگ توی ران 15 خیلی زوده وباید حداقل تا راند 25 بدون اپگرید بازی کرد چون اگر که شما احیا تیر تموم کردن و بازی هم به شما max ammo نداد شما می تونین تفنگ تون اپگرید کنید و یک چند راند دیگه دوام بیاری ولی این نظر منه و هر کسی می تونه هر طور دلش می خواد بازی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط yasin نمایش پست ها
    ممنون اقا شاهین ولی این چیزهای که شما گفتین درسته ولی درمورد همه ی مپ هادرست نیست چون توی مپای دیگه به جایThunder gun سلاح های دیگه ای وجود دار Thunder gun فقط توی دو تا از مپ های BO1 هست مثلا توی MOON تفنگ
    weaw zap هستش

و بعد اینکه به نظر من اپگرید کرد تفنگ توی ران 15 خیلی زوده وباید حداقل تا راند 25 بدون اپگرید بازی کرد چون اگر که شما احیا تیر تموم کردن و بازی هم به شما max ammo نداد شما می تونین تفنگ تون اپگرید کنید و یک چند راند دیگه دوام بیاری ولی این نظر منه و هر کسی می تونه هر طور دلش می خواد بازی کنه
    من بنظرهمه احترام میذارم اما اگه زمانی که وضعیت میزانه و تفنگ هات خوبن باید آپدیت شه وگرنه داشتن اسلحه خالی چ فایده داره درضمن توی تیرهم صرفه جویی میشه.
    واینکه راندای بالا که امتیاز داری ممکنه بیفتی باید پولی داشته باشی که دوباره نوشابه هارو بخوری.
    بررسی تفنگای شاخ رو هم بعدا میذارم.
    ویرایش توسط Count ShahiN : 06-22-2013 در ساعت 10:49 AM

4. 5 کاربر مقابل از Count ShahiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

.:: Hamid Reza ::. (06-22-2013),amirfm (06-23-2013),ARKADIA (06-22-2013),KNIGHT OF WARS (06-22-2013),yasin (06-22-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.22
    نام اصلی
    Ehsan
    تشکر ها
    3,029
    از این کاربر 2,007 بار در 554 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: PRICE2018
    ای بابا ..آقا شاهین و بقیه ... از شما بعیده که نکته ی مهم رو فراموش کنیناااا ...... انتظار نداشتم ..... نکته ی مهم اینه که همیشه با تمام به رحمی بازی کنید و وقتی یه زامبی نناراحت رو میبینین دلتون واسش نسوزهه .... تا میتونید داد بزنید و برین تو شیکمش .... اگگه این نکته رعایت شه میتونید تا راند 555 رو به راحتی برین .. ...... درضمن حواستون باشه تا حدی پیش نرید که فک کنید خودتون زامبی شدید .
    You hope hatred... might someday replace the pain. But it never goes away. It makes a man hideous inside and out

6. 3 کاربر مقابل از One Man عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Count ShahiN (06-22-2013),KNIGHT OF WARS (06-22-2013),yasin (06-22-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    1.10
    نام اصلی
    HamidReza
    تشکر ها
    8,261
    از این کاربر 6,873 بار در 2,261 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: hamidhika
    نقل قول نوشته اصلی توسط John Price نمایش پست ها
    ای بابا ..آقا شاهین و بقیه ... از شما بعیده که نکته ی مهم رو فراموش کنیناااا ...... انتظار نداشتم ..... نکته ی مهم اینه که همیشه با تمام به رحمی بازی کنید و وقتی یه زامبی نناراحت رو میبینین دلتون واسش نسوزهه .... تا میتونید داد بزنید و برین تو شیکمش .... اگگه این نکته رعایت شه میتونید تا راند 555 رو به راحتی برین .. ...... درضمن حواستون باشه تا حدی پیش نرید که فک کنید خودتون زامبی شدید .
    این چه روشه ؟؟ لول. شاهین خودش بلده. یادش بخیر با بروبچ بازی میکردیم یه کار خاصی انجام میدادن به نام زیگزاگی :دی زامبی ها رو همه رو با هم کتلت میکردن )

میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید // میشه عشقُ فهمید، باهاش خندید
    میشه سیاه نبود، سفید نکرد
    // میشه دنیارو با همدیگه ببینیم رنگی
    منو حس میکنی؟ نه...

| |
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

8. 2 کاربر مقابل از .:: Hamid Reza ::. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Count ShahiN (06-22-2013),KNIGHT OF WARS (06-22-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.05
    نام اصلی
    Shahin
    تشکر ها
    903
    نقل قول نوشته اصلی توسط [kardan]-[ نمایش پست ها
    این چه روشه ؟؟ لول. شاهین خودش بلده. یادش بخیر با بروبچ بازی میکردیم یه کار خاصی انجام میدادن به نام زیگزاگی :دی زامبی ها رو همه رو با هم کتلت میکردن )
    دریبل زیدانی و کشویی خیلی کاربرد داره نوشابه کریس رونالدو لیونل مسیم باس تو بازی میذاشتن!!دیگه از شرکت اکتیویژن انتظار بیشتری نمیره بلد نیستن دیگه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط John Price نمایش پست ها
    یاد دیالوگ آراگورن تو ارباب حلقه ها میفتم<<به اونا رحم نکنین چون اونا به شما رحم نمیکنن>>>اما بازی واس فان هست نه عقده گشایی اما مثه همیشه بقول علی(رفیق عزراییل)
    Time to s.x With ZOMBIES.
    HELL YEA=STONE COLD
    ویرایش توسط Count ShahiN : 06-22-2013 در ساعت 06:33 PM

10. 3 کاربر مقابل از Count ShahiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

amirfm (06-23-2013),ARKADIA (06-22-2013),Soroush (06-22-2013)

قهرمان Tetris
    CODمورد علاقه
    Call of Duty 9
    میانگین پست در روز
    0.08
    نام اصلی
    omid
    تشکر ها
    809
    از این کاربر 205 بار در 101 ارسال تشکر شده است.
    یه نکته ای هست
    هیچ وقت نباید عجله کرد ...حتی شده هم یک ساعت رویه یه راند هم بمونید
    یه عجله باعث اشتباه میشه...اینطوری تا راند بیشتری میشه رفت
    هیچ وقت روی easy بازی نکنید فکر می کنی آسون تره ولی سختره
    هر یک سالی بهت مکس اموم میده...
    همون اورجینال بازی کنی بهتره و بیشتر حال میده

12. کاربر مقابل از [.:omid:.] عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Count ShahiN (06-23-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 7
    میانگین پست در روز
    0.01
    نام اصلی
    zambi87
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 2 بار در 2 ارسال تشکر شده است.
    خداییش کسیو تو ایران زامبی باز حسااااب نمیکنم ههههییییچی از زامبی نمیدونین هههیچچچچی...اصن میدونین 12شربت داره این بازی...بالا دوشکا میشه رفت?!..بالا شربت ها...میتونین موقعی ک دونفری بازی میکنین دوتا بادی بگیرین...اصن بلدیییید چطوری بادی فضایی بگیرید از جعبه?!...میدونستین اصن نباید اصلحتونو ابگریت کنین تا وقتی ک تیرش تموم نشده?!...میدونستید اگه 12اسلحه داشته باشید باسه وقتی اپگریتش کردین چطوری یکی از اون12تاتون حذف نشه?!...رفتین تو صندلیایه تءاترش?!....روشی بلدید که تا لول50فقط دو ساعت برید!!?...بلدین زنگوله هاتونو بجز سه تایی که دارید چهارتا دیگه بگیرید ازش یا زنگول بی نهایت?!...یا اصن رفتید پشته پنجره زامبی ها?!....هههییییچییی نمیدونین واقع اسمه خودشونو گذاشتن زامبی باز بعضیا...تا الان ثبت نام نکرده بودم وگرنه نمیزاشتم مخه این مردومو بگیرن....من با موسو کیبورد بردمش تا87 تازه ساعت 1ونیمه شب بود مادرم نزاضت بازی کنم...یک دف نیوفتاده بودم...تازه با کامپیوتر نمیشه ک چند اشلحه کنی...با تفنگ قده دیوار و توندر گون بازی کردم...که تا لول70 اپگریدش نکردم...باسه تابشتون ی رکوورده توووپ دارم باستون ...به قرااان هیچکدومشون جز یکی دوتاشونو از چیزایی ک من میدونمو بلد بودید دیگه هیچی نمیدونید

اسمه خودتونو گذاشتید زامبی باز تورو قرآن?!تعحب میکنم هیچیییییی بلد نیستید...بابا این بازی هزار تا چیت داره..زنگول بی نهایت...دو توندرگان تو دو نفری....میتونین برین پشته پنجره زامبی ها...بالا دوشکا و.......هیچکسو در حد زامبی نمیبینم زامبی باز نیستید آقا..بیاید دورود شرطی بزنیم سره زندگی
    ویرایش توسط geimer_dorod : 03-11-2014 در ساعت 01:04 PM

14. 3 کاربر مقابل با این پست geimer_dorod مخالف هستند:

Nortrom (03-23-2014),Republic of Gamers (03-11-2014),yasin (03-11-2014)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.11
    نام اصلی
    ᴱᴿᶠᴬᴺ
    تشکر ها
    672
    از این کاربر 599 بار در 218 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Gamertag: ̲B̲̲A̲̲N̲̲N̲̲E̲̲D̲ PSN ID: ̲B̲̲A̲̲N̲̲N̲̲E̲̲D̲ XFIRE ID: erfan32 Steam ID: ERFAN33 Raptr ID: ̲B̲̲A̲̲N̲̲N̲̲E̲̲D̲
    نقل قول نوشته اصلی توسط geimer_dorod نمایش پست ها
    خداییش کسیو تو ایران زامبی باز حسااااب نمیکنم ههههییییچی از زامبی نمیدونین هههیچچچچی...اصن میدونین 12شربت داره این بازی...بالا دوشکا میشه رفت?!..بالا شربت ها...میتونین موقعی ک دونفری بازی میکنین دوتا بادی بگیرین...اصن بلدیییید چطوری بادی فضایی بگیرید از جعبه?!...میدونستین اصن نباید اصلحتونو ابگریت کنین تا وقتی ک تیرش تموم نشده?!...میدونستید اگه 12اسلحه داشته باشید باسه وقتی اپگریتش کردین چطوری یکی از اون12تاتون حذف نشه?!...رفتین تو صندلیایه تءاترش?!....روشی بلدید که تا لول50فقط دو ساعت برید!!?...بلدین زنگوله هاتونو بجز سه تایی که دارید چهارتا دیگه بگیرید ازش یا زنگول بی نهایت?!...یا اصن رفتید پشته پنجره زامبی ها?!....هههییییچییی نمیدونین واقع اسمه خودشونو گذاشتن زامبی باز بعضیا...تا الان ثبت نام نکرده بودم وگرنه نمیزاشتم مخه این مردومو بگیرن....من با موسو کیبورد بردمش تا87 تازه ساعت 1ونیمه شب بود مادرم نزاضت بازی کنم...یک دف نیوفتاده بودم...تازه با کامپیوتر نمیشه ک چند اشلحه کنی...با تفنگ قده دیوار و توندر گون بازی کردم...که تا لول70 اپگریدش نکردم...باسه تابشتون ی رکوورده توووپ دارم باستون ...به قرااان هیچکدومشون جز یکی دوتاشونو از چیزایی ک من میدونمو بلد بودید دیگه هیچی نمیدونید

اسمه خودتونو گذاشتید زامبی باز تورو قرآن?!تعحب میکنم هیچیییییی بلد نیستید...بابا این بازی هزار تا چیت داره..زنگول بی نهایت...دو توندرگان تو دو نفری....میتونین برین پشته پنجره زامبی ها...بالا دوشکا و.......هیچکسو در حد زامبی نمیبینم زامبی باز نیستید آقا..بیاید دورود شرطی بزنیم سره زندگی
    تو خوبی
    تاپیک 5 قرن پیش رو بالا نیار
    ما همه نوبـــــیم

16. کاربر مقابل از SHE[R]MAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

yasin (03-11-2014)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 11
    میانگین پست در روز
    1.49
    نام اصلی
    امیر
    تشکر ها
    4,581
    از این کاربر 14,661 بار در 2,985 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: Ghostsmw
    نقل قول نوشته اصلی توسط geimer_dorod نمایش پست ها

باشه باشه شما استاد بقیه نوب
    اخطار گرفتید درصورت تکرار بن میشید
    بسته شد

با نوب ها مهربان باشیم

18. کاربر مقابل از Ghost عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ALTAIR.Mohammadj (03-11-2014)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12