سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
چگونه یک بازی کن خوب mw3 شویم ؟ - صفحه 2
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24

موضوع: چگونه یک بازی کن خوب mw3 شویم ؟

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر ها
    29
    از این کاربر 141 بار در 51 ارسال تشکر شده است.

چگونه یک بازی کن خوب mw3 شویم ؟

چند وقتیه که می خوام این مقاله رو بنویم حوصله ام نمی گیره پس تصمیم گرفتم اینجا رو درفت کنم تا اخر سر سر تو همه رو به هم وصل کنم که تموم شه .

خوب بریم سر اموزش :

خوب برای اینکه بازی کن خوبی بشیم تو mw3 باید در ابتدا بازیکن باهوشی شویم و برای اینکه بازی کن باهوشی شویم کافیه که به نکات زیر توجه کنیم :

1 - جهت جریان بازی رو پیدا کنیم اصولا تو سرور های که من بازی کردم بازی به دو صورت جریان پیدا می کنه :

1 -1 : کسایی که از وسط حمله می کنند (جنگجویان)
    1 -2 : کسایی که همیشه در کنار هستند (شکارچیان)

2 - تمامی سوراخ سمبه های مپی که بازی می کنید رو حفظ شید و همیشه 360 درجه بچرخید تا دشمن از پشت کنار به شما حمله نکنند ! چون شکارچیان همیشه در کمین نشسته اند مواظب باشید !

3- تمامی نقاطی که بازی کنان بعد از مرگ ظهور پیدا می کنند را حفظ شید ! خیلی مهمه

4- هر وقت که مردید و نفهمید چی شد حتما و حتما دوربین مرگتون رو نگاه کنید و ببیند که چجوری مردید تا دفعه ی بعد اینجوری نمرید !

5 - هیچ وقت از یک مسیر دوبار نرید چون دیگه بازی شما قابل حدث و پیش بینی می شه ! و راحت تر میرید !

خوب فعلا اینا برای اینکه باهوش تر بازی کنیم کافیه . حالا بریم سر سبک بازی

خوب همون جوری که قبلا اشاره کردم دو نوع بازی کن داریم یکی جنگجو یکی شکار چی ببنید با کدوم می تونید بازی کنید ! البته همه ی اینا باز هم زیر مجموعه دارند که بعدا حتما در موردشون می نویسم ولی فعلا به اصل اکتفا می کنم .

جنگجویان : اصولا سلاح های مرگ بار با قابلیت حمل و هدف گیری سریع و اکثر فاقد دوربین و به جاش صدا خف کن دارند ! پرک هاشونم اصولا لاشخور هاردلاین و ستاکر می باشد

شکار چیان : اصولا صلاح های با رنج بالا بر می دارند یا اگه بر ندارند رو تنفگشان یه دوربین نصب می کنند بعضی ها هم هم دوربین هم صدا خفه کن می زارند . پرک هاشونم بعدا اضافه می کنم

خوب طبق اصل بالا باید ببینید با چه تفنگی راحت تر بازی می کند !

و اینو یادتون باشه چون مثلا همه از ac استفاده می کنند دلیل نمی شه شما هم با این تفنگ احساس راحتی کنید و بازیتون باهاش رون باشه ! بگردید تمامی تفنگ ها رو امتحان کنید و بهترین رو برای خودتون کاستوم کنید !

من خودم با ازالت ها راحت نیستم عوضش با ماشین گان ها بازیم رون تره و تو موقعیت های سخت راحت تر می تونم مانور بدم چون سرعت تیرم بالاست و راحت تر می تونم از گلوله ها جا خالی بدم و دیر تر بمیرم !!

در اخر این رو در نظر داشته باشید که از بازی لذت ببرید تلاش کنید تا بهترین شوید.

امید وارم مورد پستند قرار گرفته باشد

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

2. 24 کاربر مقابل از ryuk عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

.:: Hamid Reza ::. (11-17-2012),a.arya1 (09-22-2013),ALEX MERCER (11-25-2012),ARYANsniper (03-05-2015),AsTerisK (07-14-2014),◘AM↕N▬K!┘L3R◘ (02-06-2015),behnam008 (11-17-2012),CAPTAIN_AR (07-16-2014),FARNOOD007 (11-17-2012),geniusmahdikazemi (01-06-2013),Ghost (11-17-2012),keruz (08-29-2013),kian80 (07-16-2014),LastRound4u (01-05-2013),LOST FIVE (12-07-2012),mactavish (01-04-2013),mahdifaraji (07-16-2014),mostafa_m609 (11-06-2014),mr. :D (12-05-2012),pcp (12-03-2012),Price_One (08-16-2014),S.umme.R (08-29-2013),Soap (01-04-2013),[.:omid:.] (08-29-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 9
    میانگین پست در روز
    0.03
    نام اصلی
    4M!R MO]-[@MM4D
    تشکر ها
    34
    از این کاربر 143 بار در 49 ارسال تشکر شده است.
    جالب بود من که دست به اسنایپ حرف ندارم با پینگ 85 به بالا .(مشکل کانکت رو دارم هنوز ).
    اسمم تو بازی [BA] @M!R هست . که سر صبح فقط کانکتم .اونم تو SD وشاید تمرین Tdm.
    اما خداییش اسنایپر ها باید بکمپن و بلند شن . اوضاع ر و چک کنند. نمی تونند برن جلوی جنگجو Qs بزنن که .

من و استاد سامان رقابت داریم حیف که اون فکرش خیلی بازه و من بیشتر اوقات کم فکری جلو می رم.
    ا

512 شاتل (محدود)

4. 4 کاربر مقابل از 4M!R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ALEX MERCER (01-13-2013),ARKADIA (01-04-2013),CAPTAIN_AR (07-16-2014),Gl@D!aToR (01-13-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.00
    نام اصلی
    علی عباسی
    تشکر ها
    24
    از این کاربر 23 بار در 11 ارسال تشکر شده است.
    من چندتا چیز باحال در مورد چندتا اسلحه بگم (به جان خودم ادعا نمیکنمفقط چون خیلی وقته cod بازی میکنم این چیز هارو فهمیدم):
    1-MP7 (ام پی سون):این اسلحه بهترین ساب ماشین گان است البته با نظر سنجی ورای 1567 نفر بازیکن حرفهای این اسلحه توانایید اندختن UAV=هلیکوپترها (همشون غیر از PAVE LOW )خلاصه همه فن حریفه.......
    2-ACR 6.8 (ای سی ار):تو مپ های بزرگ بابستن دوربین ها مثل بنز میکشه فقط کافیه بادش بگیره
    3- RPG7 (آر پی جی هفت):اگر پرک steady arm pro وردارین هم میشه باحاش راحت آدم کشت هم هواپیما و هلیکوپتر انداخت

6. کاربر مقابل از M.O.H.B عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Gl@D!aToR (01-13-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر ها
    111
    از این کاربر 435 بار در 163 ارسال تشکر شده است.
    اول از همه دو چیز رو بلد باشید
    camp
    rush
    من بد جوری راشرم یه فلمم از خودم گذاشته بودم به هر کی نشون دادم گفت چیترم
    برای این که حرفه ای بشید اولین فاکتور سرعت عمل شماست
    تیر بزنید ایم کنید ایم درارید فک کنید یکی مجبورتون کرده با اسنایپ کیو اس بازی کنید
    با راست کلیک چپ کلیک بازی کنید موس رو با دی پی ای بالا بذارید
    موستون هم سنگین باشه خیلی خوبه
    من دیروز توی ترمینال حریف کمپ زدم (جایی که زنده میشدن) متسافانه گیر کرده بودم و همشونو از اونجا میومدن پس پی نود رو برداشتم
    روش فست فایر و صدا خفه کن داره
    سرعت تیر بالا
    دقت و برد بالای سلاح خیلی کمک میکنه به پیشرفتتون پس پی نود میتونه خیلی خوب باشه و سلاح ایده عاله
    توی همون کمپ استرایک کیل 12 گرفتم
    موقع راض دادن حواستون به هر طرف باشه هانتر ها خیلی سریع تر از شمان چون تکون نمیخورن و یه جا کمپ زدن شما به سختی میبینید
    سعی کنید با گیم استایل اسسین بازی کنید
    منظور راش دادنه + فرار
    برای این گیم استایل براتون کلس خوب که کلس خودمه رو بعدا میذارم
    الان به مستر سرور وصل نمیشم

8. کاربر مقابل از Roach عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

snake eyes (08-29-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.15
    نام اصلی
    حسام
    تشکر ها
    798
    از این کاربر 1,141 بار در 304 ارسال تشکر شده است.
    باو کمپ کردن که هیچ حال نمیده
    به نظر من برای اینکه یک بازیکن خوب بشین اول از همه نیاز به سزعت عمل و دقت دارین
    دوما killstrike
    خیلی تو بازی تاثیر داره . شما قبل از اینکه بازی کنید باید تصمیم بگیرین که چگونه می خواهید بازی کنید !!
    تو خط حمله یا ساپورت که متاسفانه کسی اینها را رعایت نمی کنه اگه نصف تیم تو خط حمله باشن و نصف بقیه را ساپورت کنن 100% برنده هستن
    البته این فقط به درد کار گروهی می خوره نه این آنلاین ما ولی باز هم باید تعیین کنید که چکاره باشد بعد از تعیین نوع killstrike خود که در لیست سلاح ها هست را انتخاب کنید اگر تو خط حمله هستید که
    بهتر است از killstrike نوع support استفاده کنید چون برای نوع Assault نباید کشته بشید تا killstrike بگیرید ولی اگر سرعت و دقت شما بالا باشد و Assault را انتخاب کرده باشید میشه گفت که دشمن را تار و مار می کنید . برای Assault بهتر است از پرک hardline استفاده کنید تا شانس بیشتر شود.
    کلا بیشتر بازی مربوط به killstrike می باشد
    Assault : برای کشتار دشمن یا حمله ( برای مثال یک Pave Low می تواند چند دقیقه از بازی را از ان شما کند بقیش به شما بستگی داره )
    support : برای ساپورت تیم مانند uav و غیره که خیلی تاثیره زیادی برای برد بازی داره
    سوما انتخاب سلاح
    سعی کنید که یک سلاح دقیق و سریع (rapid fire) انخاب کنید نه یک سلاح با قدرت تخریب بالا
    برای مثال m4 که damge پایینی داره ولی دقت و سرعت بالایی داره
    خودتون می تونید با این روش دقت تک تک سلاح ها را امتحان کنید
    سلاح را انتخاب کنید و از فاصله ای که می خواهید روی یک دیوار نشانه بگیرید
    و یک خشاب کامل خالی کنید بعد از نزدیک نگاه کنید می بینید که سلاح چگونه گلوله ها را پخش کرده
    من به این نتیجه رسیدم
    M4A1 دقت و سرعت بسیار بالا
    ACR 6.8 دقت بسیار بالا و سرعت نسبتا خوب
    MP7 خدای دقت و سرعت بالا ( بهترین سلاح میشه با اضافه کردن range و rapid fire ) من که همش long shoot میزنم با این سلاح
    Scar- L دقت بسیار بالا و سرعت بالا

به هر حال خودتون انتخاب کنید و امتحان کنید

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

10. 6 کاربر مقابل از Snake عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

◘AM↕N▬K!┘L3R◘ (02-06-2015),Ghost (01-15-2013),marshal7x (07-16-2014),MohsenVaziri (08-30-2013),Mosi.sh (08-29-2013),snake eyes (08-29-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.03
    نام اصلی
    MA}-{DY
    تشکر ها
    292
    از این کاربر 172 بار در 58 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: http://steamcommunity.com/id/badjaka
    تو بازی سعی میکنم از مغزم استفاده منم و تا مطمئن نشم حریفم مرده ریلود نمیکنم . double و triple و multi کارمه و رو دست ندارم .
    تو سرور isnipe هم همیشه تمرین میکنم. کلا اسنایپم بد نیست.
    مپ های mission . dome . lockdown . hardhat . seatown . undergroun . arkadan رو فولم .
    بازی کردن تو سرور search and des مهارت رو خیلی زیاد میکنه و عاشق hardcore هستم.
    free for all به درد نمیخوره چون خر تو خره و مهارت آدم رو از یادش میبره.....
    سعی میکنم خیلی کم بمیرم و اسلحه ی دوم بیشتر یا mp9 یا مگنوم.
    دست سریع و quick draw و steady aim هم پرکام هستن. الان پرستیجم شیش هستش ولی میخوام تا بیست برم. اینم یه اسکرین شات از نتایج بازی tdm .
    با تشکر

CODمورد علاقه
    Call of Duty 9
    میانگین پست در روز
    0.03
    نام اصلی
    benyamin
    تشکر ها
    41
    از این کاربر 82 بار در 31 ارسال تشکر شده است.
    سلام من نه شکارچی هستم نه جنگجو من میون این ها هستم یعنی توی مپ میچرخم ولی سریع یه جا کمپ میکنم بعد که خیالم راحت شد کسی دنبالم نیست دوباره حرکت میکنم این روش منه وبرای من همیشه خوب بوده چون همیشه یا نفر چهارم شدم یا سوم

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.24
    نام اصلی
    Ehsan
    تشکر ها
    3,029
    از این کاربر 2,007 بار در 554 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: PRICE2018
    نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin1999 نمایش پست ها
    سلام من نه شکارچی هستم نه جنگجو من میون این ها هستم یعنی توی مپ میچرخم ولی سریع یه جا کمپ میکنم بعد که خیالم راحت شد کسی دنبالم نیست دوباره حرکت میکنم این روش منه وبرای من همیشه خوب بوده چون همیشه یا نفر چهارم شدم یا سوم
    نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin1999 نمایش پست ها
    من در اون موضوع به خصوص مدیران دخالت نمیکنم !
    ولی باید بگم که نفر سوم و چهارم شدن رو نمیشه گفت یک بازیکن خوب ! کاری که شما میکنین مظمئن باشید هیچ کس در تمام عمرتون بهتون پیام نمیده که بیا 1vs1 بازی کنیم ! .. بازیکن خوب کسیه که نسبت به مپ ، کلاس مناسب برداره . (جدا از مد های خاص یا Snip بازی کردن) بعد در مپ چند تا چیز رو مدام به یاد بیاره ! .. 1- سرعت داشته باشه جوری که بتونه کنترلش کنه 2- دقت داشته باشه جوری که با سرعتش فیکس بشه 3- نترسه از اینکه ممکنه ببازه 4-با کمپ کردن به جایی نمیرسه ! 5- به همه چیز توجه کنه 6-صدا ها رو خوب گوش کنه .. مخصوصا صدای پا ..چون با صدای پا هم میشه محل طرف و هم جهت حرکتش و هم سرعتش و کلاسی که انتخواب کرده ( نسبت به مپ و قطع و وصل شدن صدای پا میشه کلاسشو تشخیص داد) و .... رو فهمید . درضمن برای اینکه موقع نشونه گیری هول نشه و درست به هدف بزنه بهتره فک کنه یه اسلحه گذاشته روی شونش .. (برای شروع میشه یه چیز سنگین هم بذاره روی دوشش ..البته من توصیه نمیکنم !!! ) و درضمن به همه ی کلاس ها باید خودمونو عادت بدیم . شناخت تمامی قسمت ها مپ و .... هم که چیزای اولیه برای خوب بازی کردن هستن !

هیچ کس نه شکارچی هست که بخواد شما رو شکار کنه و نه چیز دیگه ای !!!
    اینطوری با اختلاف زیاد میشه اول شد ... البته اسنایپر شدن خودش یه پروسه ی جدا داره ! که خیلی هم حال میده .

البته خیلی ها هیچ کدوم از این کارارو انجام ندادن به صورت اینطوری .. یعین مثلا یه کسی بهشون یاد بده چی کار کنن ... فقط خودشون رفتن بازی کردن و شدن گیمر . (تجربه) ..99% هممون همینطوری هستیم . اینا هم که من گفتم خیلی باعث نشه بازی رو جدی بگیری !
    ویرایش توسط One Man : 07-14-2014 در ساعت 07:29 PM
    You hope hatred... might someday replace the pain. But it never goes away. It makes a man hideous inside and out

14. کاربر مقابل از One Man عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

*BAHALI* (07-14-2014)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.02
    نام اصلی
    علی میرمحمودی
    تشکر ها
    52
    از این کاربر 62 بار در 31 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: ceregasuper
    نقل قول نوشته اصلی توسط a.man.PRICE نمایش پست ها
    من در اون موضوع به خصوص مدیران دخالت نمیکنم !
    ولی باید بگم که نفر سوم و چهارم شدن رو نمیشه گفت یک بازیکن خوب ! کاری که شما میکنین مظمئن باشید هیچ کس در تمام عمرتون بهتون پیام نمیده که بیا 1vs1 بازی کنیم ! .. بازیکن خوب کسیه که نسبت به مپ ، کلاس مناسب برداره . (جدا از مد های خاص یا Snip بازی کردن) بعد در مپ چند تا چیز رو مدام به یاد بیاره ! .. 1- سرعت داشته باشه جوری که بتونه کنترلش کنه 2- دقت داشته باشه جوری که با سرعتش فیکس بشه 3- نترسه از اینکه ممکنه ببازه 4-با کمپ کردن به جایی نمیرسه ! 5- به همه چیز توجه کنه 6-صدا ها رو خوب گوش کنه .. مخصوصا صدای پا ..چون با صدای پا هم میشه محل طرف و هم جهت حرکتش و هم سرعتش و کلاسی که انتخواب کرده ( نسبت به مپ و قطع و وصل شدن صدای پا میشه کلاسشو تشخیص داد) و .... رو فهمید . درضمن برای اینکه موقع نشونه گیری هول نشه و درست به هدف بزنه بهتره فک کنه یه اسلحه گذاشته روی شونش .. (برای شروع میشه یه چیز سنگین هم بذاره روی دوشش ..البته من توصیه نمیکنم !!! ) و درضمن به همه ی کلاس ها باید خودمونو عادت بدیم . شناخت تمامی قسمت ها مپ و .... هم که چیزای اولیه برای خوب بازی کردن هستن !

هیچ کس نه شکارچی هست که بخواد شما رو شکار کنه و نه چیز دیگه ای !!!
    اینطوری با اختلاف زیاد میشه اول شد ... البته اسنایپر شدن خودش یه پروسه ی جدا داره ! که خیلی هم حال میده .

البته خیلی ها هیچ کدوم از این کارارو انجام ندادن به صورت اینطوری .. یعین مثلا یه کسی بهشون یاد بده چی کار کنن ... فقط خودشون رفتن بازی کردن و شدن گیمر . (تجربه) ..99% هممون همینطوری هستیم . اینا هم که من گفتم خیلی باعث نشه بازی رو جدی بگیری !
    ببخشید شما گفتید با صدای پا میتونید بفهمید کلاسش چیه مگه میشه یعنی این قدر پیشرفت کردین شما دیگه سوپر نشنالین میشه یه کم توضیح بدید چه طوری میفهمید

16. 2 کاربر مقابل از ali cod ghos عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

CAPTAIN_AR (07-16-2014),The ASSASSIN (07-16-2014)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.24
    نام اصلی
    Ehsan
    تشکر ها
    3,029
    از این کاربر 2,007 بار در 554 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: PRICE2018
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali cod ghos نمایش پست ها
    ببخشید شما گفتید با صدای پا میتونید بفهمید کلاسش چیه مگه میشه یعنی این قدر پیشرفت کردین شما دیگه سوپر نشنالین میشه یه کم توضیح بدید چه طوری میفهمید
    هه هه .. داداش .. این یه ترفند قدیمیه که حتما لازم نیست سوپر نشنال بایشم ... اول از همه بگم که 90 درصد این ترفند به تجربه بستگی داره .. خیلی ها هم بلدنش !

اولین چیزی که نیاز داریم یک صدای پای خوبه ! .. مثلا اگه طرف پرک گذاشته باشه که راه رفتنش صدا نده خوب نمیشه !!

حالا فرض کنید شما یه گوشه نشستید و یه صدای پای واضح هم در اختیار دارید ! .. اول باید بدونید که صدا از کجا میاد .. که خوب خیلی هم سخت نیست . مثلا اگه صدا رو از توی یک راهروی طولانی تشخیص دادید به این صورت میشه فهمید که ممکنه طرف چه کلاس هایی داشته باشه :

اگه صدای پا به صورت دویدن بود وفاصله ی زمانی صدای هر قدم بیشتر از صدا ها معمولی پا ها بود چند شرایط پیش میاد :

1 - طرف هر چند قدم صدای پاش قطع میشه .. یعنی می استه .. پس حتما یه اسلحه ی سنگین داره(منظورم LMG هست) که داخل راهروی طویل مجبوره هر 2 قدم بشینه که از روبرو قافلگیر نشه ! .. چون سرعت اسلحه های سنگین و رگبار ها معمولا کمتره از بقیه .. هم توی شلیک کردن و دقت و هم توی ریلود کردن!!
    2- یا ممکنه طرف یه کمپر با اسلحه سنگین باشه که بیشتر اوقات وسط راهرو ها میگیرن میخوابن !

خوب حالا شما ممکنه به من بگی طرف ممکنه SMG داشته باشه و وسط راهرو هم بشینه ! یا هر 2 قدم هم بشینه .! .. منم میگم اونی که SMG داره مطمئنا خیلی سریع تر حرکت میکنه ، اونی که SMG داره معمولا مدام داخل

نشونه رو نگها میکنه و میره جلو .. چون نگاه کردن داخل مگسک خیلی از سرعتش کم نمیکنه ... فقط دیگه نمیوتنه بدوه ! ..اینجاست که یه کم سخت میشه !!!(البته منم خودم تو کار SMG ام .. ولی هیچ وقت با نگاه کردن در نشونه نمیرم جلو ... بلکه اول شروع میکنم دویدن بعد اگه یه نفرو دیدم سریع نشونه میگرم میزنمش ... پس همون سریع حرکت کردنه بهتره واسه تشخیص دادن)

درضمن اونایی که LMG دارن یه اگه توجه کرده باشی یه سری صدا های سنگین تر حرکت ازشون درمیاد که از اونا هم خیلی میشه استفاده کرد !

اونی که SMG داره ممکنه حنی شما خیلی صدای پاش رو هم نشنوی .. ولی میبینی توی یک چشم به هم زدن رسیده آخر راه رو . توی این مواقع هم معمولا یا SMG داره یا assault rifle .

واسه تشخیض دادن assault rifle بودنش هم میشه از یکنواخت بودن صدا کمک گرفت ... به هر حال اینجا هم تجربه مهمه ! ..بعضی چیزا رو واقعا هر چی فک میکنم نمیتونم بنویسم !

اگه هم طرف به صورت نشسته حرکت کنه ولی بازم ما قادر به شنیدن صدای پاش باشیم این موضوعات صدق میکنه . البته فقط باید به قدری صدای پا های مختلف رو شنیده باشیم که اگه طرف نشسته هم بود سریع و ما صداشو شنیدیم بتونیم تشخیص بدیم چی داره ! .

درمورد اونایی که assault rifle دارن مطمئن باش که 90 درصدشون داخل یک راهرو به صورت ناخودآگاه راه میرن .. یعنی نمی دوند (They don't Run)! و اگه راه رو چند تا در هم داشته باشه کنار در ها واسه 1-2 ثانیه توقف میکنن که ببینن کسی هست یا نه ! ..

درضمن این کارا بیشتر داخل SD به درد میخورن که دست آخر فقط 1-2 نفر مونده تو بازی .......وقتی بازی شلوغ باشه از اینا زیاد نمیشه کمک گرفت .. مگر اینکه بازی ساکت باشه.

درمورد اسنایپر ها هم اگه خیلی حرفه ای نباشن معمولا توی راهرو های بدون پنجره شروع میکنن به دویدن تا سریع تمومش کنن .... که واقعا صدای پای اسنایپر ها هم یه چیز خاصی هست !! .. اگه چند بار توجه کنی میفهمی!

اسنایپر های حرفه ای هم اگه ما ندونیم که کلاسش اسنایپر هست تشخیص دادنش خیلی وقتا نشدنیه ! .. که البته از همین موضوغ میشه فهمید اسنایپر هستن ... البته بیشتر اوقات صداشون مثل صدای بقیه ی کلاس ها میشه.

البته اگه شمایی که داری به صدای پای اسنایپر گوش میدی و اون هم در یک راهرو هست و شما هم اسنایپر نداری! ، بلکه assault rifle یا SMG داری میتونی دخلشو بیاری ! درصورتی که حرفه ای نباشه البته ! . چون اسنایپر

کارش رو با یک تیر تموم میکنه! اگه در نشونه گیری اول نزنیش ... !

در کل داداش اینایی رو که من نوشتم بخونی فایده نداره ... باید بری تو بازی گوش کنی ...اونم نه اینکه یه Privet Match بسازی و هی به راه رفتن خودت گوش کنی .. چون این وقت تلف کردنه ..ممکنه یاد بگیره آدم ولی تو همین فاصله میتونه کلی بازی کنه و تو میدون بازی (جنگ) واقعی اینا رو یاد بگیره.

چند تا نکته ی دیگهبیشتر مورد استفاده در SD):

اگه طرف هی داخل یه قسمت خاص میرفت و هی برمیگشت (مثلا برای کاور دادن بمب و کاور دادن پشت سرش) اگر بعد از هر توقف صدای پاش بیشتر از 5-6 ثانیه قطع میشد (یعنی 3-4 ثانیه محل مورد نظر رو زیر نظرمیگرفت) به احتمال 80 درصد LMG داره... ولی معمولا خیلی ها تو SD و آسالت برمیدارن .. مگر طرف دیوونه باشه که LMG برداره .و اونایی هم که کاور میدن معمولا LMG ندارن ! .. حتی اگه شده اسلحه ی کمریشون رو برمیدارن ولی LMG رو میذارن کنار... پس خیلی به این نکته ی 5-6 ثانیه درمورد LMG توجه نکن ! ..مگر اینکه بدونی اونی که داره کاور میده خیلی آدم باحالیه و LMG برمیداره !
    .اگر موقع کاور دادن میخوابید روی زمین که خوب از صدای بلند شدن یا خوابیدنش میشه فهمید که اسلحش سبکه یا سنگین ... با اسلحه های سنگین معمولا یه کم جور خاصی از زمین بلند میشن ! ((اینجا هم باید تجربه داشته باشی ! البته 1-2 بار تجربه کافیه !!!))
    در SD اگه دیدی صدای پریدن یه یارویی خیلی میاد بدون یه SMG داره یا assault .... حتی اگه یه نفر LMG داشته باشه ولی اسلحه ی کمریشو برداشته باشه زیاد نمی پره .

ولی خداییش تفکیک SMG ها با کسایی که assault برمیدارن یه کم واسه من سخته ! .. شاید بقیه بلد باشن ..

الان چیزی دیگه به ذهنم نمیرسه ... چون آدم توی بازی این نکات رو یادش میاد ! .. همینطوری نمیشه !
    ولی اگه رسید به همین پست اضافه میکنم !

از اساتید و گیمر های واقعا گیمری که این قدر جلوشون از این حرفا زدم معذرت میخوام دیگه .. به بزرگی خودتون ببخشید !

نوشتن زیاد عادتمه ! مگر نه چیز زیادی هم بلد نیستم در مقابل خیلی ها .

...
    درضمن اون راهرو رو هم که مثال زدم میخواتم تمرکز یه خورده بره بالا ... خیلی جا های دیگه هم همینطوریه !!
    -- در ضمن با صدای پا نمشه همیشه به صور 100 درصد اطلاعات درست گرفت ! .. حتی اگه خیلی طرف حرفه ای هم باشه بازم ممکنه شانس باهاش یار نباشه و گول بخوره !

کلا هیچی تجربه نمیشه !

ویرایش توسط One Man : 07-14-2014 در ساعت 09:12 PM
    You hope hatred... might someday replace the pain. But it never goes away. It makes a man hideous inside and out

18. 8 کاربر مقابل از One Man عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

*BAHALI* (07-16-2014),AsTerisK (07-15-2014),CAPTAIN_AR (07-16-2014),DrHeidarzadeH (07-14-2014),MamadBizhani (07-16-2014),marshal7x (07-16-2014),STALKEЯ (07-14-2014),The ASSASSIN (07-16-2014)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.03
    نام اصلی
    علیرضا
    تشکر ها
    109
    از این کاربر 49 بار در 22 ارسال تشکر شده است.
    تمام ابنا درس ولی من با شکارچی یا camper ها کلا مخالفم!
    کلا تو زندگیم کمپ نکردم و کار خوبی نمیدونم.بخصوص برا اسنایپ واقعا درس نیست.تو سرورهای خودمونی وقتی اسنایپ میذاشتیم هر کی کمپ میکرد درجا کیک میشد.
    موضوع دیگه ایی که هست خودکشیه!!
    تو کلن های pro کلا نباید خودکشی کنی و دیدم که semtex رو بستن و فق اسلحه بازه.خودکشی درس نیست یه بازیکن باید بتونه از تمام امکاناتی که در اختیار داره به درستی استفاده کنه.

20. کاربر مقابل از CAPTAIN_AR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

MamadBizhani (07-16-2014)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین