سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
چگونه یک بازی کن خوب mw3 شویم ؟ - صفحه 3
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

موضوع: چگونه یک بازی کن خوب mw3 شویم ؟

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر ها
    29
    از این کاربر 141 بار در 51 ارسال تشکر شده است.

چگونه یک بازی کن خوب mw3 شویم ؟

چند وقتیه که می خوام این مقاله رو بنویم حوصله ام نمی گیره پس تصمیم گرفتم اینجا رو درفت کنم تا اخر سر سر تو همه رو به هم وصل کنم که تموم شه .

خوب بریم سر اموزش :

خوب برای اینکه بازی کن خوبی بشیم تو mw3 باید در ابتدا بازیکن باهوشی شویم و برای اینکه بازی کن باهوشی شویم کافیه که به نکات زیر توجه کنیم :

1 - جهت جریان بازی رو پیدا کنیم اصولا تو سرور های که من بازی کردم بازی به دو صورت جریان پیدا می کنه :

1 -1 : کسایی که از وسط حمله می کنند (جنگجویان)
    1 -2 : کسایی که همیشه در کنار هستند (شکارچیان)

2 - تمامی سوراخ سمبه های مپی که بازی می کنید رو حفظ شید و همیشه 360 درجه بچرخید تا دشمن از پشت کنار به شما حمله نکنند ! چون شکارچیان همیشه در کمین نشسته اند مواظب باشید !

3- تمامی نقاطی که بازی کنان بعد از مرگ ظهور پیدا می کنند را حفظ شید ! خیلی مهمه

4- هر وقت که مردید و نفهمید چی شد حتما و حتما دوربین مرگتون رو نگاه کنید و ببیند که چجوری مردید تا دفعه ی بعد اینجوری نمرید !

5 - هیچ وقت از یک مسیر دوبار نرید چون دیگه بازی شما قابل حدث و پیش بینی می شه ! و راحت تر میرید !

خوب فعلا اینا برای اینکه باهوش تر بازی کنیم کافیه . حالا بریم سر سبک بازی

خوب همون جوری که قبلا اشاره کردم دو نوع بازی کن داریم یکی جنگجو یکی شکار چی ببنید با کدوم می تونید بازی کنید ! البته همه ی اینا باز هم زیر مجموعه دارند که بعدا حتما در موردشون می نویسم ولی فعلا به اصل اکتفا می کنم .

جنگجویان : اصولا سلاح های مرگ بار با قابلیت حمل و هدف گیری سریع و اکثر فاقد دوربین و به جاش صدا خف کن دارند ! پرک هاشونم اصولا لاشخور هاردلاین و ستاکر می باشد

شکار چیان : اصولا صلاح های با رنج بالا بر می دارند یا اگه بر ندارند رو تنفگشان یه دوربین نصب می کنند بعضی ها هم هم دوربین هم صدا خفه کن می زارند . پرک هاشونم بعدا اضافه می کنم

خوب طبق اصل بالا باید ببینید با چه تفنگی راحت تر بازی می کند !

و اینو یادتون باشه چون مثلا همه از ac استفاده می کنند دلیل نمی شه شما هم با این تفنگ احساس راحتی کنید و بازیتون باهاش رون باشه ! بگردید تمامی تفنگ ها رو امتحان کنید و بهترین رو برای خودتون کاستوم کنید !

من خودم با ازالت ها راحت نیستم عوضش با ماشین گان ها بازیم رون تره و تو موقعیت های سخت راحت تر می تونم مانور بدم چون سرعت تیرم بالاست و راحت تر می تونم از گلوله ها جا خالی بدم و دیر تر بمیرم !!

در اخر این رو در نظر داشته باشید که از بازی لذت ببرید تلاش کنید تا بهترین شوید.

امید وارم مورد پستند قرار گرفته باشد

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

2. 24 کاربر مقابل از ryuk عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

.:: Hamid Reza ::. (11-17-2012),a.arya1 (09-22-2013),ALEX MERCER (11-25-2012),ARYANsniper (03-05-2015),AsTerisK (07-14-2014),◘AM↕N▬K!┘L3R◘ (02-06-2015),behnam008 (11-17-2012),CAPTAIN_AR (07-16-2014),FARNOOD007 (11-17-2012),geniusmahdikazemi (01-06-2013),Ghost (11-17-2012),keruz (08-29-2013),kian80 (07-16-2014),LastRound4u (01-05-2013),LOST FIVE (12-07-2012),mactavish (01-04-2013),mahdifaraji (07-16-2014),mostafa_m609 (11-06-2014),mr. :D (12-05-2012),pcp (12-03-2012),Price_One (08-16-2014),S.umme.R (08-29-2013),Soap (01-04-2013),[.:omid:.] (08-29-2013)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    0.24
    نام اصلی
    Mojtaba
    تشکر ها
    1,491
    از این کاربر 1,747 بار در 387 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: http://steamcommunity.com/id/DrHeidarzadehMh
    پلیر باید به موقعش راش بده , به موقعش هم کمپ کنه . مثلا تو SD که بازی خیلی حساس شده (مثلا 1v1) طرف که بمب گذاشته نمیاد همینطوری راه بره ... یا اگه بره باید احتیاط کنه و گان خوبی رو داشته باشه و صدا پا نداشته باشه .
    مخصوصا تو مچ ها که بازی مهمی هست باید به موقع هرکاری بکنی ... باگ بزنی راش بدی یا کمپ کنی ...

4. 2 کاربر مقابل از DrHeidarzadeH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

MohsenVaziri (07-16-2014),mostafa_m609 (11-06-2014)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 8
    میانگین پست در روز
    0.00
    نام اصلی
    سعید
    تشکر ها
    4
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال تشکر شده است.
    سلام . درخواست کمک دارم برای آموزش qs در mw3.
    من هر جور میزنم معمولا بن میشم میگن هالف اسکوپ زدی. حالا ویدئومو آپ کردم تو یه سایت خارجی الان باز یکردم بعد گفت هالف اسکوپ و بن شدم.
    میخوام یادبگیرم چه جوری باید بزنم که qs باشه و هالف نشه؟ که کبک و بن نشم؟

ویدئویی که باعث بن شدنم شد رو آپ کردم لطفا ببینید و اشکال رو بگید که دیگه بن نشم وسط بازی..ممنون دست شما درد نکنه.

اینم بعد این بازی که یهویی بن شدم:

خیلی حالگیری وسط بازی یهویی بن میکنن دوست دارم یاد بگیرم که بن نشم
    بازم ممنون از وقتی که میزارید

CODمورد علاقه
    Call of Duty 6
    میانگین پست در روز
    1.27
    نام اصلی
    HamidReza
    تشکر ها
    8,273
    از این کاربر 6,875 بار در 2,262 ارسال تشکر شده است.
    Gamer IDs

Steam ID: hamidhika
    نقل قول نوشته اصلی توسط behinde نمایش پست ها
    سلام . درخواست کمک دارم برای آموزش qs در mw3.
    من هر جور میزنم معمولا بن میشم میگن هالف اسکوپ زدی. حالا ویدئومو آپ کردم تو یه سایت خارجی الان باز یکردم بعد گفت هالف اسکوپ و بن شدم.
    میخوام یادبگیرم چه جوری باید بزنم که qs باشه و هالف نشه؟ که کبک و بن نشم؟

ویدئویی که باعث بن شدنم شد رو آپ کردم لطفا ببینید و اشکال رو بگید که دیگه بن نشم وسط بازی..ممنون دست شما درد نکنه.

اینم بعد این بازی که یهویی بن شدم:

خیلی حالگیری وسط بازی یهویی بن میکنن دوست دارم یاد بگیرم که بن نشم
    بازم ممنون از وقتی که میزارید
    سلام.
    کلا شما QS نمیزنید. اینی که شما میزنید بیشتر بر پایه شانس هست تا دقت و عمل خودتون. برای QS باید اول زوم کامل کنید در حدی که 1 ثانیه Scope کرده باشید. بعد شلیک کنید و بعد از Scope خارج بشید. میشه: 1.کلیک راست 2. کلیک چپ 3. کلیک راست. نباید همگی رو با هم فشار بدید. باید جداگونه با دقت و تمرکز شکلیک کنید...
    موفق باشید.

میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید // میشه عشقُ فهمید، باهاش خندید
    میشه سیاه نبود، سفید نکرد
    // میشه دنیارو با همدیگه ببینیم رنگی
    منو حس میکنی؟ نه...

| |

7. 7 کاربر مقابل از .:: Hamid Reza ::. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

.:stalker:. (02-08-2015),ARYANsniper (03-05-2015),◘AM↕N▬K!┘L3R◘ (02-06-2015),behinde (02-06-2015),IRAN-BF4 (02-06-2015),MamadBizhani (02-07-2015),sadamgaldi (02-06-2015)

CODمورد علاقه
    Call of Duty 1
    میانگین پست در روز
    0.01
    نام اصلی
    shirin
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.
    خیلی هم عالی مرسی از توضیحاتتون من تازه واردم و تازه شروع کردم این بازی رو حتما از چیزایی که گفتید استفاده میکنم توی بازی

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123