PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : mw3 فارسی شد

ALIREZA0000
05-15-2013, 09:44 AM
mw3 فارسی شد
هم در مرحله ای و هم در مولتی پلیر4d1 & teknoo god
بسیار عالی تست شده توسط خودم 100%
کافی این پچ رادانلود و درون فال نصب بازی خو بریزید

source دانلود دوبله فارسی بازی ندای وظیفه 8 Call of Duty: Modern Warfare 3 توضیحات نصب : برای فارسی کردن نسخه ی اصلی بازی ، تنها کافیست پچ فارسی ساز را دانلود نمایید و آن را در دایرکتوری (محل نصب) بازی خود نصب نمایید . لازم به ذکر است این پچ تنها برروی نسخه های سینگل پلیر (RELOADED و یا بلک باکس) کار می کند و برای استفاده در نسخه های مالتی پلیر (۴D1, TeknoGods و …) می بایست بازی خود را دوباره نصب کنید . امیدواریم از این بازی با دوبله ی فارسی نهایت لذت را ببرید .

caution دانلود دوبله فارسی بازی ندای وظیفه 8 Call of Duty: Modern Warfare 3 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

download دانلود دوبله فارسی بازی ندای وظیفه 8 Call of Duty: Modern Warfare 3برای دانلود نسخه RELOADED بازی کلیک نمایید .

download دانلود دوبله فارسی بازی ندای وظیفه 8 Call of Duty: Modern Warfare 3 دانلود پچ فارسی ساز در پارت های ۱ گیگابایتی :

دانلود پارت ۱ : EmbedUpload Direct Link ([Only registered and activated users can see links]([Only registered and activated users can see links]).part1.e xe)

دانلود پارت ۲ : EmbedUpload Direct Link ([Only registered and activated users can see links]([Only registered and activated users can see links]).part2.r ar)

پسورد کلیه فایل ها عبارت "[Only registered and activated users can see links]" می باشد.

لینک اصلی:[Only registered and activated users can see links]

تشکر یادت نره

va53ily
05-15-2013, 08:24 PM
تو مولتی چیش فارسیه؟

.:: Hamid Reza ::.
05-15-2013, 09:15 PM
تو مولتی چیش فارسیه؟

کلا هر چیزی که خارجی ها توش صحبت کرده باشن. مثلا اول بازی sd فارسی میشه یا مثلا اگه تو تنها مونده اشی میگه: فقط تو موندی، پس مواظب باش!! (یه چیزی توی این مایه ها). کلا جالبه!

va53ily
05-15-2013, 10:10 PM
-[;10647']کلا هر چیزی که خارجی ها توش صحبت کرده باشن. مثلا اول بازی sd فارسی میشه یا مثلا اگه تو تنها مونده اشی میگه: فقط تو موندی، پس مواظب باش!! (یه چیزی توی این مایه ها). کلا جالبه!

بهنظر من خارجی بهتر حول نمیشی:5:

4M!R
05-16-2013, 02:34 AM
کدوم گروه یا شرکمت این کارو انجام داده ؟ ؟
چرا اینقدر مخفی .. !
ولی قابل تقدیر هست . :53::53::53:

..:/ESI\:..
05-16-2013, 04:58 AM
من اگه اینو بریزم می تونم دوباره به انگلیسی برگردونمش؟

KNIGHT OF WARS
05-16-2013, 06:47 AM
من اگه اینو بریزم می تونم دوباره به انگلیسی برگردونمش؟
باید یه backup از فایل هایی که قراره جایگزین بشن بگیری و بعد اگه پشیمون شدی backup هاتو دوباره بریزی

ALIREZA0000
05-16-2013, 11:44 AM
دوستان یه دمو از نسخه ی فارسی ساختم...از طریق لینک زیر نگاه کنین:
[Only registered and activated users can see links]

KNIGHT OF WARS
05-16-2013, 11:57 AM
دوستان یه دمو از نسخه ی فارسی ساختم...از طریق لینک زیر نگاه کنین:
[Only registered and activated users can see links]
دوست عزیز دستت درد نکنه خیلی جالبه. اینو دانلود میکنم و میریزم چون من از انگلیسی هیچی سر در نمیارم ولی این فارسیش خیلی خوبه
ولی تو به جاش شنیدم پرایس انگلیسی حرف میزنه . حتما یادشون رفته دوبله کنن
یه درخواستم دارم اگه میشه لینک فیلم از مولتیش رو هم بزارید خیلی ممنون میشم

ALIREZA0000
05-16-2013, 02:59 PM
دوست عزیز دستت درد نکنه خیلی جالبه. اینو دانلود میکنم و میریزم چون من از انگلیسی هیچی سر در نمیارم ولی این فارسیش خیلی خوبه
ولی تو به جاش شنیدم پرایس انگلیسی حرف میزنه . حتما یادشون رفته دوبله کنن
یه درخواستم دارم اگه میشه لینک فیلم از مولتیش رو هم بزارید خیلی ممنون میشم

دوست عزیز یادشون نرفته نتونستن دوبلش کنند چون معنیشو نمی دونستند.
درزمن آموزش خاصی نداره بازی خام رو نصب میکنی فایل فارسی ساز رو هم توش میریزی سپس بازی رو کرک میکنی.همین.

KNIGHT OF WARS
05-16-2013, 05:16 PM
دوست عزیز یادشون نرفته نتونستن دوبلش کنند چون معنیشو نمی دونستند.
درزمن آموزش خاصی نداره بازی خام رو نصب میکنی فایل فارسی ساز رو هم توش میریزی سپس بازی رو کرک میکنی.همین.
منظور بنده صدا های داخل مولتی پلیر بود که توش چجوری حرف میزنن
لینک اینو درخواست کرده بودم

ALIREZA0000
05-17-2013, 01:32 PM
منظور بنده صدا های داخل مولتی پلیر بود که توش چجوری حرف میزنن
لینک اینو درخواست کرده بودم

دوست عزیز من نتونستم 4d1 رو فعال کنم(تو خارجی)مشکلم هم همون ارور zone english عکس میزارم همکاری کنید فیلم بگذارم

ALIREZA0000
05-17-2013, 04:26 PM
کدوم گروه یا شرکمت این کارو انجام داده ؟ ؟
چرا اینقدر مخفی .. !
ولی قابل تقدیر هست . :53::53::53:

سایت دنلود ها دلیل مخفی بوذنش رو نمیدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ghost
05-17-2013, 05:30 PM
اینم یه ویدیو از دوبله

4cOL1

ALIREZA0000
05-19-2013, 10:24 AM
اینم یه ویدیو از دوبله

4cOL1

البته مدیر جان از خودم ...

aeed Gamer$
05-19-2013, 11:22 AM
این باگش رو نمیشه رفع کرد ؟

ahmad009
05-21-2013, 06:38 PM
دوبلوراش ترکن!!!
لحجه دارن :دی
:78:

ALIREZA0000
05-22-2013, 06:48 AM
دوبلوراش ترکن!!!
لحجه دارن :دی
:78:

چرا چرت و پرت میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی ام عالی ان دوبلور صدا و سیمان خیر سرشون.!

ahmad009
05-22-2013, 04:30 PM
شوخی کردم
دوبله جالبی داره. امتحانش کنید.
امضا رو حال کنید.
خود tom calancy هستش!
:دی

makarow
08-21-2013, 01:38 PM
اقا فک کنم فهمیدم ماله ی شرکت دوبله بازیهاست بازی resident evil 5 روهم فکر کنم فکر کنم همینا دوبله کردن البته فکر کنم اونا باشن چون صدا ها اشناست!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ghost
08-21-2013, 01:56 PM
اقا فک کنم فهمیدم ماله ی شرکت دوبله بازیهاست بازی resident evil 5 روهم فکر کنم فکر کنم همینا دوبله کردن البته فکر کنم اونا باشن چون صدا ها اشناست!!!!!!!!!!!!!!!!!
لطفا تو تاپیک های قدیمی فکر نکنید:|||
قوانین رو هم بخونید :

6.از بالا آوردن و ارسال پست تو تاپیک هایی که از زمان ارسالشون 1 ماه به بالا میگذره خودداری کنید

snake eyes
08-21-2013, 04:47 PM
دزد متقلب...................
این مال چهار ماه پیشه که دقیقا از سایت downloadha کپی کرده.............

[EtZ!O17]
08-21-2013, 04:53 PM
دزد متقلب...................
این مال چهار ماه پیشه که دقیقا از سایت downloadha کپی کرده.............
خودتون میگید 4 ماه پیش :|
دیگه بحثو ادامه ندین بزارین تاپیک بخوابه

sparda
08-22-2013, 12:36 PM
بچه ها من تست کردم توی مولتی هم فارسی حرف میزنه خیلی جالبه حتما امتحان کنید

[EtZ!O17]
08-22-2013, 02:05 PM
بچه ها من تست کردم توی مولتی هم فارسی حرف میزنه خیلی جالبه حتما امتحان کنید
این تاپیک رو بالا نیارید
دفه ی بعدی بدون هشدار اخطار میگیرید